DARK SEED

Masy owadów, które rozwinęły się pod wpływem Tsukuyumi i oparły się jego woli. Przestrzegają tylko własnych praw - inteligencji roju. Łączy je królowa, która napełnia ich przekonaniem, że nowy świat należy do nich.

Po upadku księżyca zwłoki milionów zwierząt rozpadały się w piekącym słońcu – truchła stały się pożywieniem dla owadów i ich larw. Im bliżej miejsca upadku Księżyca, tym bardziej oddziaływały na nich feromony Tsukuyumi. Owady zaczęły się zmieniać i stawały się większe, silniejsze - a ich liczba dramatycznie wzrastała. Biały smok zauważył potencjał tych nowych stworzeń i chciał wcielić je do swojej armii. Szybko rosnące szeregi wiernych sług pochłonęłyby Ziemię.

Istniało jednak coś, co wyraźniej przemawiało do owadów. Królowa powstała by rządzić, jej feromony zneutralizowały wpływ Tsukuyumi. Przesłanie do jej poddanych brzmi:  Zjednoczcie się i zniszczcie waszego twórcę!

Więc rój porusza się i rozprzestrzenia swoje nasienie po świecie.

Tsukuyumi - Dark Seed- frakcja

Codex

Szybki styl gry Dark Seed jest łatwy nawet dla początkujących. Różnorodność jednostek pozwala w kilka chwil przekształcić nieszkodliwą chmarę robotników w niebezpieczną armię, która porusza się po polu szybciej, niż może zareagować przeciwnik. Jednocześnie gracze nie powinni mieć problemu z poświęceniem poszczególnych jednostek dla ogólnego dobra frakcji.

Dark Seed rozwija się dzięki dodatkowym akcjom dostępnym dla tych jednostek w każdej turze. Odkryj unikalne możliwości Dark Seed, podrzucaj niebezpieczne jaja, aby trapić przeciwników, i skorzystaj z możliwości rozpoczęcia gry w dowolnym obszarze zamiast krawędzi pola.

Ci, którzy lubią grać z wieloma zasadami, stosować fortele i zawsze chcą być o krok przed przeciwnikiem, będą się świetnie bawić z Dark Seed.

Dark Seed uwielbia grę, która kończy się szybko. Już w trzeciej rundzie Dark Seed potrafi zdominować grę i wygenerować wystarczającą liczbę punktów do końcowego zwycięstwa.

Tsukuyumi - Dark Seed- frakcja

Tsukuyumi – Full Moon Down, Made by Felix Mertikat under license from King Racoon Games
Copyright (c) for the Polish edition by Dimundi sp. z o.o., 2020, Wydawnictwo WhatTheFrog