fbpx

Kontakt

email:
biuro@whatthefrog.pl

biuro:
ul. Sowia 2
83-050 Bąkowo

adres główny:
Dimundi sp. z o.o. ul. Wały Piastowskie 1/1508 80-855 Gdańsk
KRS: 0000638305 NIP: 5833215709
mBank 38 1140 2004 0000 3502 7646 6021

Tsukuyumi - Kampfgruppe - frakcja

Nasz zespół

What The Frog (pomocnik główny projektant)

What - nieodzowny pomocnik, który wtyka swoje łapki w każdy aspekt projektu. Posiada talent malarski, pisarski, dizajnerski. Ma dość wysokie mniemanie o swojej osobie, jednak nie mamy serca być dla niego surowi. Lubi chować się w naszych pudełkach z grami. Tak naprawdę to ja wymyślam wszystkie gry, proszę nie dać się zwieźć tym cwaniakom!

Katarzyna Malinowska (ilustrator)

Energiczna, zawsze uśmiechnięta. Od dzieciństwa, przez studia architektoniczne na Politechnice Gdańskiej, aż do teraz zawsze związana z rysunkiem i grafiką. Doświadczenie zdobywała przy pracach nad grami komputerowymi dla Byte Barrel, gdzie odkryła, że tworzenie ilustracji do gier sprawia jej najwięcej frajdy. Nie boi się wyzwań, szata do gry komputerowej w 48 godzin? - nie ma problemu, a nie jeden Game Jam już to udowodnił! Od kilku lat prowadzi zajęcia z rysunku. Nie gardzi dobrą książką,.a każdą złotówkę jest wstanie wydać na podróże - najlepiej długie i dalekie ; )

  Nikola Todorski (muzyk)

Podczas częstych podróży na Bałkany i kilku wizyt na bliskim wschodzie zafascynował się tamtejszą muzyką, jej mistycyzmem i archaicznymi instrumentami, co często przejawia się w jego twórczości, jednakże nie zamyka się w żadnym konkretnym gatunku i łączy ze sobą rozmaite brzmienia – od instrumentów akustycznych, przez dźwięki otoczenia po syntezatory. Jest również wielkim miłośnikiem archeologii i starożytnej historii, dużym źródłem inspiracji są dla niego książki i filmy. Ukończył gdańską szkołę realizacji dźwięku Nuwave i nie tylko sam komponuje i produkuje swoją muzykę, ale również, realizuje nagrania, produkcje muzyczną i udźwiękowienie dla innych artystów, oraz firm. Szczególnie dużą przyjemność sprawia mu tworzenie muzyki do obrazów i innych form sztuk wizualnych.

Krzysztof Głośnicki (autor)

Z wykształcenia telekomunista, projektuje strony internetowe i gry planszowe. Corocznie jako trener wsparcia uczestniczy w Laboratorium Gier oraz innych warsztatach projektowania na pomorzu. Na swoim koncie ma wydaną w 2015 r. książkę „Mistrzowanie RPG” - od dawna angażuje się w gry fabularne. Jego pierwsza gra - ZONA: The Secret of Chernobyl została wydana w 2019 roku nakładem wydawnictwa Rebel. Czyta Lovecrafta i ogląda Doctora Who. Związany z Gdańskim Stowarzyszaniem Fantastyki „Alkor”.

Paweł Góral (ilustrator)

Wciąż praktykujący architekt po Politechnice Śląskiej, który stwierdził że szkicowanie budynków to zbyt mała swoboda artystyczna. Miłośnik koszenia trawy, żeglarstwa, pływania i filmów sci-fi.