fbpx
Powrót na zbiórkę

Koniec kampanii – DZIĘKUJEMY !

Cześć,
Wczoraj późnym wieczorem zakończyła się kampania gry Tsukuyumi. Kampania, której przebieg pozytywnie nas zaskoczył.
Dziękujemy wszystkim wspierającym za udział, aktywność i emocje, które towarzyszyły każdemu dniu.
Dziękujemy również wszystkim recenzentom, partnerom i ambasadorom, którzy promowali naszą akcję i dzielili się doświadczeniem.
Mamy nadzieję, że zbiórka się podobała i przepraszamy za małą czkawkę w trakcie jej trwania, naprawdę zaskoczyliście nas Waszym wsparciem i musieliśmy przebudować strategię.
Jedno się skończyło, zaczyna kolejne. Będziemy starali się, aby gra jak najszybciej dotarła do Waszych łapek 🙂

Co dalej?

  1. Dwa ostatnie cele nie zostały odblokowane, jednakże czekamy jeszcze do czwartku na zaksięgowanie przelewów bankowych. Przeliczymy również ponownie smoczki, aby zweryfikować ostateczną ich sumę. Być może w ostatecznym podliczeniu Skybound zostanie odblokowany.
  2. Teraz, mając już wszystkie dane, skupimy prace na optymalizacji procesu produkcji. W ich wyniku może okazać się, że coś niecoś jeszcze Wam dorzucimy, ale o tym będziemy informować w kolejnych aktualnościach.
  3. Wszystkie otwarte dyskusje PUT (Pomóż Ulepszyć Tsukuyumi) oraz związane z cechami specjalnymi Yagi i Whata przenosimy na grupę dyskusyjną https://www.facebook.com/groups/tsukuyumi. Przenosiny będziemy dokonywać stopniowo. Zapraszamy wszystkich do zapisywania się na grupę  i komentowania.
  4. Uruchomił się Late Pledge – czyli okres w którym wspierający mogą dokonywać dodatkowych zakupów po zalogowaniu się. Late Pledge trwa do 06.12.2020, ale może zostać skrócony do dnia w którym przekażemy grę do druku, jeżeli przekazanie nastąpi przed 06.12.2020. Grę drukujemy w Polsce.
  5. Plany odnośnie wydania kolejnych frakcji opublikujemy w terminie późniejszym. Jak na razie nie zmieniamy strategii i frakcje się pojawią pytanie tylko kiedy.
  6. Do czasu rozliczenia projektu Echo Światów i Tsukuyumi nie będziemy uruchamiać nowych kampanii na naszej stronie.

Jeszcze raz dziękujemy

What wraz z zespołem

Powiedz nam co myślisz!

Odpowiedz na komentarz