fbpx

Dodatki

Elekt to również liczne dodatki, które wzbogacają grę wprowadzając nowe karty oraz nowe mechaniki.

Wiedźmy 2

Kolejna wersja świetnie przyjętego dodatku Wiedźmy. Potężne czarodziejki, zaklinaczki demonów i mistyczne wojowniczki powracają, by zaoferować swoje usługi. Nowe karty z pięknymi, klimatycznymi ilustracjami i zaskakującymi zdolnościami. Wiedźmy 2 to kolejny dodatek z serii "małych dodatków", oferujący więcej kart dla urozmaicenia gry i strategii.

22  karty | zobacz więcej | kup teraz

 

Powołanie 2

Nowa seria Jednostek Podstawowych wprowadzających ekscytujące otwarcia wymagające podjęcia nowych strategii. Tym razem, w pudełku znalazło się 5 zestawów Jednostek dla każdego gracza - w sumie 20 kart. Możecie je łączyć z pozostałymi dodatkami do Elekta.

20 kart | zobacz więcej | kup teraz

Rubież

W tym dodatku skupiamy się na miejscach i wydarzeniach ze świata Rubieży. Otrzymujecie 10 Misji oraz 10 Wpływów a także 2 Przywileje. Ich zdolności wywrócą wasze strategie albo odkryją przed wami zupełnie nowe szanse.

22 karty | zobacz więcej | kup teraz

Wiedźmy

Na najwyższych piętrach cesarskiej Wieży Dzwonów, w cichych komnatach nałożnic Cesarza, poza zasięgiem warkotu maszyn i szczęku stali, toczy się dużo subtelniejsza gra…

Poznaj wiedźmy – zabójcze i zmysłowe jednostki oraz groźne i pełne rozpusty miejsca.
Ten dodatek do gry Elekt zawiera nowe, piękne karty, które ubogacają walory mechaniczne i estetyczne płynące z gry.

16 kart | zobacz więcej | kup teraz

Artefakty

Pierwszy duży dodatek do gry Elekt. Zdobywaj plugawe artefakty, dzięki którym uratujesz honor lub pogrążysz przeciwnika. Nowy typ kart oferuje niedostępne wcześniej zagrania takie jak omijanie ograniczeń wynikających ze zdolności stref czy zagrywanie kart w trakcie fazy konfrontacji. Używaj artefaktów w kreatywny sposób, zaskakując przeciwników.

30 kart | zobacz więcej

Intrygi

Duży dodatek dla prawdziwych fanów gry Elekt. Tytułowe Intrygi całkowicie zmieniają zasady, zmuszając do przyjęcia nowych strategii. Intrygę losujemy lub wybieramy przed rozpoczęciem rozgrywki. Zasada przez nią wprowadzona będzie funkcjonować do końca gry i działa na wszystkich graczy. Dodatek Intrygi to także nowe Misje i Wpływy umożliwiają poświęcanie zasobów w zamian za Tytuły - przygotuj się na ich zdobycie. Jeśli nie będziesz mieć, co poświęcić, odejdziesz z pustymi rękami wyszydzony przez przeciwników.

24 karty | zobacz więcej | kup teraz

Spiż

Zanurz się w świat szalonych fantazji i zakazanych używek. Poznaj życie Dominatu z innej, kolorowej strony – jako świat groteskowych rozrywek i hipnotyzującego piękna. W zestawie znajdziesz także specjalną kartę misji Żelazny Rydwan. Przedstawia ona nawiedzony, upiorny pociąg nadjeżdżający z głębi Rubieży, którego nikt nie potrafi zatrzymać. Kieruje się on wprost na Wieżę Dzwonów, by ją zburzyć i zgładzić Cesarza – czy będziesz tym, który go ocali?

Powołanie

Nowi kultyści i upiory zostają wezwani zza kurtyny Pomroku w szeregi sług Cesarza. Powołanie zawiera cztery zestawy Jednostek Podstawowych dla każdego z graczy – w sumie 16 kart. Od teraz każdą rozgrywkę rozpoczniecie z inną kombinacją jednostek.

Dodatek Minstrel do gry Elekt

Minstrel

Dodatek do gry Elekt osnuty wokół tematów mrocznych melodii. Zwerbuj Minstrela, który przywoła na pole bitwy zaklęte pieśni. Uważaj jednak - jeśli polegnie w boju, ucichną także jego nuty. Minstrel wprowadza nową mechanikę przywoływania oraz nowy rodzaj jednostek - jednostki specjalne.

16 kart | zobacz więcej | kup teraz

Dodatek jest częścią albumu Echo Światów

Dodatek Tsukuyumi do gry Elekt

Tsukuyumi

Mini dodatek do gry Elekt zawierający 3 misje i 3 wpływy z ilustracjami Felixa Mertikata z gry strategicznej Tsukuyumi Full Moon Down.

6 kart 

Dodatek jest częścią komiksu Tsukuyumi