fbpx

Autorzy

Krzysztof Głośnicki (autor)
Z wykształcenia telekomunista, projektuje strony internetowe i gry planszowe. Współzałożyciel wydawnictwa What The Frog. Jego pierwsza gra - ZONA: The Secret of Chernobyl – miała swoją międzynarodową premierę w 2019 r. pod szyldem wydawnictwa Rebel. Trener warsztatów projektowania w ramach Laboratorium Gier oraz projektów innowacji społecznych. Na swoim koncie ma poradnik „Mistrzowanie RPG”, obecnie jest redaktorem naczelnym gry fabularnej "Klanarchia". Czyta Lovecrafta i ogląda Doctora Who. Związany z Gdańskim Stowarzyszaniem Fantastyki „Alkor”.

Katarzyna Malinowska (ilustrator)
Energiczna, zawsze uśmiechnięta. Od dzieciństwa, przez studia architektoniczne na Politechnice Gdańskiej, aż do teraz zawsze związana z rysunkiem i grafiką. Doświadczenie zdobywała przy pracach nad grami komputerowymi dla Byte Barrel, gdzie odkryła, że tworzenie ilustracji do gier sprawia jej najwięcej frajdy. Nie boi się wyzwań, szata do gry komputerowej w 48 godzin? - nie ma problemu, a nie jeden Game Jam już to udowodnił! Od kilku lat prowadzi zajęcia z rysunku. Nie gardzi dobrą książką, a każdą złotówkę jest wstanie wydać na podróże - najlepiej długie i dalekie ; )
autorka ilustracji do gry Elekt oraz dodatków: Powołanie , Wiedźmy, Spiż, Intryg oraz części ilustracji do Artefaktów.
Justyna SzumczykJustyna Szumczyk (ilustrator)
Pełna świeżych, oryginalnych pomysłów. Nieustannie związana ze sztuką, począwszy od trenowanego za dziecka tańca, poprzez prace ręczne, aż po zawsze obecne gry - zarówno planszowe, jak i komputerowe. To właśnie Elekt pozwolił jej na zrealizowanie nawet najbardziej kreatywnych pomysłów, a oddanie klimatu zawdzięcza umiejętnościom szlifowanym pod okiem Kasi Malinowskiej - uprzedniej autorki ilustracji Elekta. Jako finalistka programu "Dziewczyny w grze" organizowanego przez CD Projekt Red, pragnie w przyszłości zostać ilustratorem i kreować światy gier. Wolny czas spędza malując obrazy lub oglądając seriale.
autorka ilustracji do dodatków gry Elekt: Powołanie 2, Wiedźmy 2