fbpx

Scena turniejowa gry Elekt

Chcesz zorganizować turniej?

Napisz do nas na info@whatthefrog.pl. Szukamy chętnych do przeprowadzenia turniejów w całej Polsce. Jeśli dysponujesz lokalizacją i chęciami - nie krępuj się. Napisz do nas, na pewno odpowiemy!

Zasady organizacji niezależnego turnieju Elekta w Twoim lokalu:

Uczestnicy: Minimalna ilość graczy: 6, maksymalna: 20.

Zdjęcia i relacje: Fotorelacja z turnieju na FB/Instagramie lub innym medium organizatora turnieju. Zdjęcia z turnieju i zdjęcie ze zwycięzcą + jego imię/ksywka są wysłane do What The Frog - publikujemy je na naszej stronie internetowej.

Nagrody: Gwarantujemy dwie nagrody: album „Echo Światów” oraz kilka kart ekskluzywnych/promocyjnych do Elekta. Od siebie organizator dorzuca drobny upominek lub mini bon ok 20-50 zł do wykorzystania w swoim lokalu. Wysokość bonu może być uzależniona od liczby uczestników. Osoby, które zajmą I, II oraz III miejsce po kolei wybierają interesująca je nagrodę.

Dodatkowo zwycięzca turnieju otrzymuje specjalny, klimatyczny dyplom od What The Frog.

Wpisowe: Pobieranie wpisowego oraz jego wysokość leżą w gestii lokalnego organizatora. What The Frog nie pobiera żadnych opłat za turniej.

Logistyka: What The Frog wysyła pakiet do organizatora. W pakiecie znajdują się egzemplarze turniejowe gry, tabelka z punktacją, regulamin oraz nagrody. Po zakończonym turnieju organizator odsyła pakiet turniejowy do What The Frog lub do kolejnego organizatora turnieju (zgodnie z indywidualnymi ustaleniami).

Trójmiejska Liga Elekta

Liga Elekta to punktowane spotkania zakończone wielkim finałem z nagrodami. Dowiedz się więcej.

Minione turnieje