fbpx

Dodatek Rubież

Rubież to pole nieustannych konfliktów, technologii napędzanych przez żar i i mrocznych ruin nawiedzonych przez upiory. Świat pełen śmiertelnej groźby, przeklętych miejsc i nieśmiertelnej chwały dla zuchwałych.

Prezentujemy nową serię kart, która skupia się na miejscach i wydarzeniach ze świata Rubieży. Do zdobycia otrzymujecie 10 Misji oraz 10 Wpływów a także 2 Przywileje (w sumie 22 karty). Ich zdolności wywrócą wasze strategie albo odkryją przed wami zupełnie nowe szanse.

 

 

Najczęściej zadawane pytania

Dodatek Rubież

Na karcie Wpływu Rytuał Ostatniego Poświęcenia została źle wydrukowana ikona. Zamiast ikony Władzy znajduje się ikona Żaru.
Opis na karcie jednoznacznie wskazuje na Władzę, tak więc nie powinno być problemów z interpretacją.

Czy odpowiedź jest przydatna?
5
0

Czy zwycięzca konfrontacji na Okultyzm może dołączyć żeton dołączony uprzednio do innej jednostki w dowolnej strefie?

Zwycięzca konfrontacji na Okultyzm może dołączyć 2 żetony atrybutów jak zwykle, ale 1 z tych żetonów może dołączyć do jednostki dowolnego gracza (również swojej) w dowolnej Strefie.
Proszę zwrócić uwagę, że na karcie zastosowano sformułowanie dołączanych a nie dołączonych.

Czy odpowiedź jest przydatna?
0
0

Czy ta karta ma działanie natychmiastowe, czy może jej efekt jest aktywny tylko po rozpatrzeniu wszystkich stref? Chodzi mi o sytuację, w której gracz, któremu brakuje jednego tytułu do wygranej, w czasie rozgrywki zdobywa trzy sztuki żaru. Co się dzieje w takiej sytuacji?

Działanie karty jest natychmiastowe. W przedstawionej sytuacji gracz natychmiast wygrywa grę.

Czy odpowiedź jest przydatna?
0
0