fbpx
Powrót na zbiórkę

Żetony Wyroczni oraz Whata

Drodzy wspierający,
wiemy już, że do wypraski z żetonami wkradł się chochlik drukarski i zamienił rewersy dwóch żetonów: Oni Wyroczni oraz Oni What. Na tę chwilę, aby umożliwić Wam bezproblemową grę, udostępniamy plik PDF z grafikami, które należy umieścić na żetonach (tak aby zarówno awers i rewers były takie same).
(należy drukować z wybraną opcją „faktyczny rozmiar”).
W tej chwili pracujemy nad naklejkami, które będziemy dodawać do wersji sklepowej oraz wysyłać na życzenie do wspierających. Do tego tematu powrócimy za około 2 tygodnie.

Powiedz nam co myślisz!

 • Matahuzai 2 listopada 2021  11:20:00

  Spokojnie, za dwa tygodnie bedzie odp… 😉

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • Adam 26 października 2021  09:49:16

  Hej, czy coś wiadomo w sprawie naklejek? Jakoś 2 tygodnie po poprzedniej aktualizacji miała być wiadomość a mamy już koniec października? Pozdrawiam

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • ianicius 18 sierpnia 2021  18:54:58

  Dotyczy to wszystkich kopii?

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • SynPiasku 18 sierpnia 2021  12:14:39

  Mimo takich drobnych błędów drukarskich gra jest fantastycznie wykonana, bardzo dobra jakość elementów gry, wszystko się ładnie mieści w pudełku, nawet po umieszczeniu postaci w podstawkach. Moje pudełko ma w jednym miejscu jakieś zagniecenie, pewnie efekt uboczny transportu, ale jest to szczegół, który nie wpływa na moją opinię. Strasznie się cieszę, że gra w końcu dotarła i mieści mi się na półce, warto było czekać tyle miesięcy. Po tym jak Elekt podbił moje serce stwierdziłem, że mogę zaufać co do Tsukuyumi i się nie zawiodłem. Dziękuję i pozdrawiam @whatthefrog!

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

  • Mateusz 3 września 2021  18:22:02

   Dziękujemy bardzo! Dla takich komentarzy warto było wydać tę grę! Mamy nadzieję że spędzisz przy niej fantastyczne chwilę! Piona! 🙂

   Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Odpowiedz na komentarz