fbpx
Powrót na zbiórkę

24h za nami, konkursy i cel społecznościowy

Z ogromną ekscytacją obserwujemy rosnące paski wsparcia. Z chwilą pisania tej wiadomości mamy już 33% celu finansowego oraz 171 nutek. To dzięki Wam ten licznik się kręci i czekamy już chwili, kiedy zaczną się odblokowywać cele dodatkowe. Zaryzykowaliśmy tworząc nietypowy projekt, a Wy nam zaufaliście i bardzo nas to cieszy. Jeśli obecna tendencja się utrzyma, będziemy w stanie zrealizować nasze marzenia i dostarczyć Wam niesamowity album. Jeżeli macie znajomych, którzy lubią słuchać nastrojowej muzyki, koniecznie wciągnijcie ich w temat.

Powstają kolejne utwory

Niko Todoroski, komponujący muzykę do Echa Światów, rozpoczął właśnie prace nad stworzeniem kolejnego sampla zatytułowanego Organista. Popatrzcie na ilustrację w wykonaniu Kasi Malinowskiej i spróbujcie odpowiedzieć na pytanie – jakie emocje będą przekazywane w tym utworze – Wasze domysły piszcie w komentarzach! Gdy uzbieramy 400 nutek i osiągniemy pierwszy cel finansowy, Niko skomponuje cały utwór i jesteśmy pewni, że będzie to kawał dobrej muzyki.

Cel społecznościowy

Uruchomiliśmy pierwszy cel społecznościowy – gdy post z naszego fanpage zostanie udostępniony 50 razy, wówczas na zbiórce przybędzie 50 Nutek. Każde kolejne udostępnienie powyżej 50, będzie generowało kolejną Nutkę (aż do 100). Post znajdziecie tutaj: facebook.com/what.the.frog.games

Konkursy

Już jutro (02.07.2020)  startuje pierwsza tura konkursów, które będą realizowana na platformach naszych partnerów. Szukajcie informacji  w Pokoju Geeka na  Stercie Gier oraz Poltergeist. Laureatami konkursów zostaną autorzy, którzy inspirując się wybranymi przez nas ilustracjami stworzą najciekawszą historię. U każdego z partnerów znajdziecie inne grafiki. Zwycięskie opowiadania umieszczone zostaną w książce Echo Światów – Inspiracje i zostaną podpisane Waszym nazwiskiem!

Kolejna nuta

Mamy nadzieję, że szybko uda się osiągnąć najbliższy cel kreatywny, który odblokuje ekskluzywną kartę do dodatku Minstrel – jej wizualizację widzicie poniżej. Karta ta będzie stanowić część talii jednostek specjalnych, które będą w posiadaniu każdego gracza. Tytułowy Minstrel, będący jednostką podstawową będzie mógł powoływać je do Stref.

Powiedz nam co myślisz!

Odpowiedz na komentarz