fbpx
Powrót na zbiórkę

Album ufundowany! Co dalej?

To nasz wspólny sukces. Serca podskakują nam z radości na myśl, że dzięki Waszemu wsparciu Echo Światów zabrzmi w wielu domach a Minstrel zagra swoje mroczne melodie. Nawet What chodzi mniej naburmuszony niż zwykle. A my nie chcemy zwalniać. Do końca zbiórki pozostało nam jeszcze 17 dni, przez które możemy razem odblokować kolejne utwory muzyczne i kolejne karty dla Minstrela. Pozostańcie czujni, ponieważ każdego dnia może pojawić się coś nowego – nagrody do wsparcia lub konkursy (trwa drugi etap konkursy literackiego u naszych partnerów: Poltergesit, Pokój Geeka, Sterta Gier).

Kolejne cele finansowe zakładają także poszerzanie zawartości książki Echo Światów: Inspiracje. Im więcej odblokujemy, tym więcej wspaniałych ilustracji, niezwykłych opowieści i ciekawych artykułów znajdzie się w artbooku. Napiszcie nam czego Wy oczekujecie po tej publikacji! Czekamy na Wasze uwagi w komentarzach.

Wielu z Was jest zainteresowanych dodatkiem Artefakty. Krzysiek nagrał krótki film, w którym o nim opowiada, informacje znajdziecie także tutaj. Dodatek ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Powiedz nam co myślisz!

Odpowiedz na komentarz