fbpx
Powrót na zbiórkę

Pierwszy cel kreatywny odblokowany

Cześć!

Zanim przejdziemy do nowości na zbiórce, chcieliśmy Wam przypomnieć o wciąż trwającej grze w zbieranie nutek, którą znajdziecie pod tym adresem. Każdy Wasz wynik nabija punkty, a za każde 1500 punktów do zbiórki przybywa kolejna nutka, odblokowująca cele kreatywne. Do tej pory zebraliście już 54308 punktów co daje po przeliczeniu 36 nutek. Równolegle trwa konkurs indywidualny:)  Gracz z najwyższym wynikiem otrzyma  nagrodę – szczegóły na stronie z grą. Akcja trwa do 15 lipca.

Konkurs czytelniczy

W ciągu ostatniego tygodnia wpłynęło mnóstwo ciekawych  prac, które brały udział w konkursach literackich organizowanych przez naszych partnerów Poltergesit, Pokój Geeka, Sterta Gier.  Powoli ruszamy z drugim etapem konkursu. Wybrane przez jury prace będą teraz poddawane Waszej ocenie. Te z największą liczbą polubień trafią do książki Echo Światów – Inspiracje.
Już teraz możecie głosować na opowiadania opublikowane w Pokoju Geeka.

Pierwszy cel kreatywny odblokowany!

Dzięki Waszemu wsparciu jak również aktywności w realizacji celów społecznościowych udało się Wam bardzo szybko zebrać 400 nutek i odblokować pierwszy cel kreatywny.  Dzięki temu na płycie z muzyką pojawi się nowy utwór zatytułowany Organista. Niko nie mógł się powstrzymać i zaczął pracować nad nim już kilka dni temu, dzięki czemu możecie odsłuchać już teraz fragment tego utworu w zakładce Opis kampanii.

Wraz z Organistą, pierwszy cel kreatywny przyniósł  4 karty ekskluzywne do dodatku Minstrel. Jest to kolejna Nuta, którą będzie mogła zagrać Wasza jednostka podstawowa – tytułowy Minstrel.

Pamiętajcie, że wciąż walczymy o spełnienie celu finansowego gwarantującego wydanie albumu i dodatku, dlatego zapraszajcie na zbiórkę wszystkich, którzy mogą być nią zainteresowani.

Kolejne nagrody

Od dzisiaj na zbiórce dostępny są również nagrody:

  • G-moll – czyli pakiet 4 plakatów z gry Elekt. Ostatnie 6 zestawów!
  • H-moll – możliwość zilustrowania siebie na karcie do gry. Pomyślcie jak to uczucie, móc zagrać sobą.
  • Dodatek Artefakty do gry karcianej Elekt.

 

Kolejne karty ekskluzywne

Po odblokowaniu pierwszego celu kreatywnego, do talii Minstrela wskoczyły 4 karty ekskluzywne, ale to nie koniec dobrych wiadomości. Wraz z pojawieniem się nagrody Artefakty, dokładamy kolejną kartę ekskluzywną do dodatku Minstrel – Harfę. Harfa jest kartą przedmiotu i wymaga do  gry dodatku Artefakty. Jej zdolność specjalna będzie ściśle związana z Minstrelem i jego Nutami.
Kartę ekskluzywną Harfa otrzymają wszyscy wspierający, którzy wybrali zestaw c-moll.
Poniżej fantastyczna ilustracja Pawła Górala, jeszcze w wersji roboczej, która znajdzie się na karcie. Robi się gorąco!

Echo Światów – Inspiracje

Pamiętajcie, że niniejszy projekt to nie tylko muzyka. Równolegle pracujemy na książką, którą chcemy wypełnić mnóstwem ciekawych i inspirujących materiałów. Mamy nadzieję, że publikacja szczególnie przypadnie do gustu graczom RPG, którzy będą do niej sięgać w poszukiwaniu natchnienia w przygotowywaniu sesji.

 

 

 

Powiedz nam co myślisz!

Odpowiedz na komentarz