fbpx
Powrót na zbiórkę

Intrygi na Cesarskim Dworze i cel społecznościowy

Cześć!

Przed nami gorący finisz kampanii. Do tej pory odblokowaliście 3 cele finansowe i 3 kreatywne. Dosłownie za chwilę przełamiecie następną barierę i wszyscy wspierający album Echo Światów otrzymają kolejne handouty na sesje RPG  zaś gracze Elekta – specjalne kompendium o grze. Co znajdzie się w kompendium?

 • podsumowanie zasad wszystkich dodatków (w tym również tych nowych),
 • odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania,
 • przykładowe combosy wymyślone przez nas i naszych graczy,
 • poradnik strategii,
 • wariant: zasady składania zestawu kart podstawowych,
 • wariant: pojedynek dwóch talii,
 • wariant: draft.


Dodatek Intrygi

Wprowadziliśmy możliwość dokupienia kolejnego dodatku – Elekt: Intrygi.  Przykładowe karty prezentujemy poniżej. Intrygi to duży dodatek dla prawdziwych fanów Elekta. Tytułowe Intrygi całkowicie zmieniają zasady, zmuszając do przyjęcia nowych strategii. Intrygę losujemy lub wybieramy przed rozpoczęciem rozgrywki. Zasada przez nią wprowadzona będzie funkcjonować do końca gry i działa na wszystkich graczy. Może to być na przykład wprowadzenie limitu kart na ręce albo ograniczenie liczby żetonów atrybutów. Intryga może również wprowadzić do gry nową kartę – tak działa Żałobny Dzwon – karta leżącą w Strefie Dworu zapewniająca aż 2 Przywileje i zmieniająca warunek zakończenia gry. Intrygi to także nowe Misje i Wpływy umożliwiające poświęcanie zasobów w zamian za Tytuły – przygotuj się na ich zdobycie. Jeśli nie będziesz mieć, co poświęcić, odejdziesz z pustymi rękami wyszydzony przez przeciwników. Obejrzyjcie dokładnie kartę Rozdarcie w Pomroku – jak myślicie w jaki sposób wpłynie na zachowanie graczy?

 

 

 

 

 

 

 


Utwór Tsukuyumi

Pojawił się nowy bonusowy utwór Tsukuyumi, który dodaliśmy do albumu Echo Światów z okazji zapowiedzi gry Tsukuyumi.
Zapraszamy do odsłuchania i obejrzenia:

 


Karta promocyjna

Kolejna karta promocyjna do gry Elekt odblokuje się wraz z następnym celem kreatywnym.
To będzie chyba ostatnia karta polskiej edycji Elekta, dlatego uwieczniliśmy na niej autora gry – What’a (w sumie to nie mieliśmy wyboru).

 


Cel społecznościowy

Uruchamiamy cel społecznościowy, aby pomóc Wam odblokować kolejne cele kreatywne. Za każde udostępnienie posta z naszego FB, podsumowującego dotychczasowy status zbiórki, dodamy 1 nutkę.  Maksymalnie 100 nutek lub ilość udostępnień do dnia 30 lipca do godziny 23:59.

Przekieruj na FB.

 

 

Powiedz nam co myślisz!

 • Emil Zubrzycki 28 lipca 2020  17:48:38

  Czy jest szansa na twardą oprawę w artbooku? 🙂

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

  • Marcin 29 lipca 2020  10:01:26

   Twarda oprawa to bardzo duży koszt. Na razie nie zakładamy takiego posunięcia. Będziemy raczej inwestować w ilość stron, bo pomysłów na ich wypełnienie nie brakuje.

   Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Odpowiedz na komentarz