fbpx
Powrót na zbiórkę

Nowa muzyka i końcówka Late Pledge

Cześć!

Praca nad wydaniem Echa Światów posuwają się zgodnie z harmonogramem. Właśnie wrzuciliśmy próbki dwóch kolejnych utworów, które możecie odsłuchać poniżej – są to ścieżki zatytułowane Pałac oraz Huta. W przygotowaniu są utwory Żelazny Rydwan oraz Biblioteka Ksiąg Zakazanych. Niko komponuje jak szalony, nie kontrolujemy go już. Spływają do nas artykuły dla mistrzów gry, które znajdą się w artbooku, mamy też już wszystkie teksty z konkursów literackich. Nowe dodatki do Elekta przechodzą testy i są balansowane. Mamy praktycznie wszystkie ilustracje, brakuje nam zaledwie dwóch, które wyjdą spod drogocennej ręki Kasi lada moment.

 

Lista wspierających

Niedługo zaprezentujemy Wam listę wszystkich wspierających, która znajdzie się w albumie z prośbą o potwierdzenie, że jesteście na niej i że występujecie pod takim pseudonimem, jaki wybraliście podczas zbiórki. Jeżeli nie otrzymamy od kogoś żadnej wiadomości, uznamy to za potwierdzenie, więc nie przegapcie wiadomości od nas! Listę będzie można obejrzeć również na stronie zbiórki. Poniżej prezentujemy Wam jedną z ilustracji, która znajdzie się w artbooku oraz w dodatku Intrygi. Przedstawia ona halę służącą do przemytu artefaktów, strzeżoną przez demona.

 

Koniec Late Pledge i początek nowej zbiórki

Pamiętajcie, że tylko do 31 sierpnia do godziny 23:59 trwa Late Pledge czyli przedłużona możliwość wspierania dla osób, które wsparły podczas zbiórki. To ostania szansa na dokupienie czegoś z oferowanych nagród po cenach wspieraczkowych a także na otrzymanie ekskluziwów. Pomyślcie też o swoich znajomych, który mogliby być zainteresowani albumem lub dodatkami do Elekta. Bo wiecie – „Sierpień, zaraz jesień, Wszystkich Świętych i prezenty trzeba będzie pod choinkę kupować.”.

Na dzisiaj to wszystko w temacie Echa Światów. Planujemy co dwa tygodnie przedstawiać Wam aktualizacje z postępów prac. Przypominamy, że już niebawem rusza kolejna zbiórka na naszej platformie, tym razem mająca na celu ufundowanie gry strategicznej Tsukuyumi: Full Moon Down. Więcej informacji o niej znajdziecie na naszej stronie – o tutaj. Po kliknięciu na obrazek poniżej, zobaczycie film, na któym Jan opowiada o szczegółach zbiórki. Warto wspomnieć, że to właśnie z Tsukuyumi pochodzą ilustracje zestawu kart promocyjnych, które otrzymacie wraz z dodatkiem Minstrel zakupionym na zbiórce.

 

Powiedz nam co myślisz!

Odpowiedz na komentarz