fbpx
Powrót na zbiórkę

Nowe cele

Cześć!

Tym razem chcieliśmy przybliżyć Wam wygląd artbooka, który stanowi część zestawu Echo Światów. Poniżej widzicie wybrane strony z tekstami, które zwyciężyły w konkursach literackich organizowanych z naszymi partnerami oraz jedna stronę niezwiązaną z konkursem. Strony są jeszcze w trakcie prac, więc ich wygląd może się nieznacznie zmienić, a tekstu przejdą jeszcze korektę. Dla tych, który spóźnili się na konkursy, dobra wiadomość – przed końcem zbiórki pojawią się jeszcze kolejne! Na tę chwilę artbook ma 44 strony i może jeszcze urosnąć.

Jak zapewne niektórzy z Was zauważyli, zmianie uległ cel finansowy na 11 000 zł. Wcześniejszą zakładkę do książki zastąpił zestaw handoutów na sesje RPG do samodzielnego wycięcia. Jest to wynikiem sygnałów, jakie otrzymaliśmy od Was na grupach facebookowych. Spotkaliśmy się tam z dużym poparciem i entuzjazmem dla kart przedmiotów, które Mistrz gry będzie mógł wręczać graczom. Ich dokładna forma może ulec zmianie. Na tę chwilę planujemy umieszczenie w książce Echo Światów – Inspiracje tabel, z których będzie można losować lub wybierać właściwości tych artefaktów i zapisywać je na odwrocie kart ołówkiem lub na przykład czarnym flamastrem.

 

Odblokował się kolejny cel kreatywny. Do płyty dołączamy kolejny utwór, a talia Minstrela zwiększa się o kolejne 4 karty.

 

Powiedz nam co myślisz!

Odpowiedz na komentarz