fbpx
Powrót na zbiórkę

Ostatnie 12 godzin!

Cześć!

Jesteście niesamowici – w ostatnich godzinach, które dzielą nas od zakończenia zbiórki pękają kolejne cele tak, że ledwo nadążamy je publikować.  W tej chwili do odblokowania są handouty na sesje RPG w wersji wyciętej, gotowej do wręczenia graczom oraz oczekiwany tryb solo do gry Elekt. Prace nad trybem dla pojedynczego gracza trwają już od kilku miesięcy i Krzysztof ma wiele pomysłów, jak można go rozbudować, aby zapewnić Wam wymagające wyzwania. W komentarzach napiszcie, czy interesowałby Was tryb 2 vs 2, zastanawiamy się nad jego wprowadzeniem w przyszłości.

 

Łączenie dodatków

Pewnie już wiecie, że w dodatku Intrygi znajdą się karty umożliwiające poświęcanie różnych zasobów w zamian za tytuły. Jedną z takich kart prezentujemy poniżej. Nowe mechaniki dały nam wiele możliwości tworzenia zupełnie nowych combosów – świetnie też przenikają się ze sobą. Właśnie dlatego postanowiliśmy umieścić w dodatkach karty, które odwołują się do innych dodatków. A w kompendium wiedzy znajdziecie też informacje w jaki sposób najlepiej je łączyć.

Echo innego świata

Nasza kampania dobiega dziś końca, jednak chcemy zwrócić Waszą uwagę również na inną zbiórkę, z którą łączymy siły. Mowa o Lumerii na zagramw.to – fantastycznej grze planszowej. Sprawdziliśmy jak nasza muzyka pasuje do świata wykreowanego przez autora gry – Jakuba Siedleckiego. Na facebooku Lumerii obejrzycie film z ilustracjami z gry i ścieżką dźwiękową z Echa Światów.

Przed nami ostatnia prosta, pokażmy Whatowi na co nas stać! My dzisiaj wieczorem, będziemy obserwować zbiórkę z pubu planszówkowego iGranie w Lochu w Gdyni. Będziemy tam słuchać Echa Światów i grać w nowe dodatki do Elekta. Może zobaczymy się z niektórymi z Was?

Pozdrawiamy, zespół WTF Games

 

Powiedz nam co myślisz!

Odpowiedz na komentarz