fbpx
Powrót na zbiórkę

Postęp prac nad albumem #3

Drodzy wspierający!

Mamy dla was ważną wiadomość odnośnie albumu Echo Światów oraz nowych dodatków do Elekta. Trwa właśnie tłoczenie płyt, druk kart i pudełek oraz innych materiałów. Mieliśmy nadzieję, że będziemy w stanie wysłać Wam zamówione nagrody pod choinkę. Wiemy jednak już, że wszystkie komponenty będziemy mieli dopiero 20 grudnia. Przyczyną tej sytuacji jest fakt, że będziemy musieli dokonać konfekcji  komponentów we własnym zakresie. Wynika to z obowiązującego reżimu sanitarnego. Podjęliśmy więc trudną decyzję o przełożeniu wysyłki na styczeń 2021.  Uważamy, nadanie paczek na kilka dni przed Gwiazdką, kiedy ruch jest ogromny, wiązałoby się z ryzykiem ich zagubienia lub „utknięcia” w machinie pocztowej i w konsekwencji paczki te dotarłyby do Was po Świętach. Aby uniknąć błędów związanych z pośpiechem i obciążeniem usług pocztowych, paczki nadamy po Sylwestrze.

Cieszy nas za to bardzo fakt, że udało nam się powiększyć Wasze nagrody. I tak dodatek Artefakty powiększył się z 25 do 30 kart (wliczając w to ściągawkę z nowymi zasadami). Album z ilustracjami powiększył się o kolejne 4 strony, osiągając wynik 60 stron. Podobnie Kompendium wiedzy o grze Elekt również powiększyło się o 4 strony osiągając wynik 28 stron. Po prostu nie byliśmy w stanie upchnąć wszystkiego, co chcieliśmy dla Was przygotować, stąd decyzje o powiększeniu publikacji i dodatku. Mamy nadzieję, że ta informacja osłodzi Wam oczekiwanie na paczki.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość w kwestii wysyłki i życzymy radosnych Świąt!

Pozdrawiamy, Zespół What The Frog

 

Powiedz nam co myślisz!

  • KonradB 7 grudnia 2020  18:59:37

    Szkoda, że nie udało się tego wysłać jeszcze w tym roku,ale z drugiej strony dodaliście parę elementów ekstra :). Czy skoro wszystkie utwory są już ukończone to czy udostępnicie je w formacie mp3 przed świętami?

    Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Odpowiedz na komentarz