fbpx
Powrót na zbiórkę

Sprawozdanie z pracy (2)

Drodzy wspierający!

Ostatni tydzień to bardzo ważny kamień milowy w projekcie.
Otrzymaliśmy akceptację i zielone światło do wprowadzenia wszystkich kluczowych  zmian w grze, o które postulowaliśmy, a które były wynikiem już przeszło rocznej pracy nad polską wersją Tsukuyumi.
Chodzi o drobne i większe zmiany w zasadach, widoku kart, nazw akcji itp.
Nie wylistujemy Wam wszystkich modyfikacji, ale od czasu do czasu podkreślimy, że coś w polskiej wersji będzie inaczej 😉

Opublikowaliśmy instrukcję do DarkCrusade. Nie jest to tłumaczenie 1:1 , ale w 80% nowy materiał.
Instrukcję możecie pobrać ze strony https://whatthefrog.pl/tsukuyumi/darkcrusade/

Instrukcja, będzie 1 kartkowa, w formacie nieco mniejszym od głównej instrukcji, tak aby można było włożyć ją między kartki. Jakość papieru będzie też odrobinę lepsza.

W stosunku do oryginału wprowadziliśmy bardzo istotną zmianę.
Przebudowaliśmy kartę walki  Nuklearne Serce, w polskiej wersji karta ta nie będzie wymagała produkcji przed każdym użyciem. Wyprodukować trzeba będzie samą atomówkę, która fizycznie będzie żetonem (dostępnym tylko w polskiej wersji) – pięknie przygotowanym przez Mateusza, którego reprodukcję możecie obejrzeć w instrukcji.

Dlaczego?
Usunęliśmy unikalną i według nas niepotrzebną mechanikę produkcji karty walki, która wprowadzała zamieszanie, szczególnie podczas nauki gry.
Teraz mechanika zagrywanie broni, jest bardzo podobna do Nomads czy Kampfgruppe 03.

Tak jak pisaliśmy w poprzednim newsletterze, jesteśmy pod dużym wrażeniem tej frakcji, którą ostatnio dość sporo testowaliśmy.

pozdrawiamy

zespół
WHAT THE FROG

 

 

Powiedz nam co myślisz!

Odpowiedz na komentarz