fbpx
Powrót na zbiórkę

Sprawozdanie z pracy (9)

Drodzy wspierający,

Mamy dla Was dwie wiadomości. Niestety opóźnienia w dostawie surowca do drukarni wstrzymują dostarczenie Wam zamówionych produktów. Jak widzicie na zdjęciach, większość komponentów gry leży i czeka na umieszczenie w pudełkach i wysłanie do Was. Na tym etapie nie mamy już wpływu na trwający proces produkcji, jednakże dołożyliśmy wszelkich starań, aby zminimalizować wpływ opóźnień na samą wysyłkę. Dynamicznie modyfikujemy linie dostaw, zaangażowaliśmy dodatkowe zasoby ludzkie i technologiczne, które czekają w gotowości na ostatni etap tej epickiej kampanii. Jesteśmy gotowi wysłać Wam Tsukuyumi, gdy tylko otrzymamy ostanie, płótnowane komponenty (żetony + pudełko).  Obecnym terminem dostarczenia nam materiałów przez drukarnię jest lipiec. Jest nam niezwykle ciężko wystawiać Waszą cierpliwość na kolejną próbę, informując o kolejnym przesunięciu. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo frustrujące musi to być dla Was, ale naszym podstawowym obowiązkiem jest uczciwość wobec Was – wspierających – którzy nam zaufaliście i wciąż jesteście z nami.

Aby chociaż w ułamku zrekompensować Wam przedłużające się oczekiwanie, mamy dla Was drugą wiadomość. Do każdego egzemplarza gry ze zbiórki oraz zakupionego przed 1 czerwca 2021 dołożymy gratis Zestaw pomocniczych planszetek. Jest to dodatkowy komplet planszetek frakcji, który pozwala w wygodny sposób zapoznać się z jednostkami i zdolnościami  przeciwników podczas gry.

Chcemy zapewnić, że opóźnienia nie wpływają na jakość wykonania gry. Karty i planszetki są bardzo dobrej jakości i dotarły do nas w idealnym stanie. Papier jest odpowiednio gruby, karty wygodne w zagrywaniu. Kolory druku są żywe i dobrze oddane. Mamy nadzieję, że przekonacie się o tym sami już niedługo.

Powiedz nam co myślisz!

Odpowiedz na komentarz