fbpx

Akcesoria

Antypoślizgowy, gumowy podkład zapewnia stabilność i niweluje nierówności oraz łączenia stołu, na którym rozłożona jest plansza.
Ciemny nadruk kontrastuje z jasnym kolorem kafelków terenów. Rozłożona plansza prezentuje się znakomicie.

Na ilu graczy?

Mata ma rozmiar 1000x750 mm* i zapewnia komfortową rozgrywkę przy rozstawieniu planszy dla 2 - 4 graczy. Rozmiar maty pozwala również rozstawić planszę dla 5 a nawet 6 graczy,  jednak pod pewnymi warunkami.

* rozmiar maty może różnić się o +/- 1 cm

Zasady pozwalają i zachęcają graczy to ułożenia planszy według własnego uznania. Sugerowana ilość  kafelków obszaru dla gry 5 osobowej to 35 elementów, taka ilość z powodzeniem mieści się na macie.
W instrukcji znaleźć można scenariusze, które definiuję kształt planszy. W pojedynczych przypadkach wielkość planszy zdefiniowana przez scenariusz dla 5 osób nie mieści się na macie, na przykład rozciągnięty scenariusz Kanion. Poniższe ilustracje obrazując sytuację.

pokaż więcej

Rozszerzony komiks zawierający ponad 70 stron barwnych historii wprowadzających w świat Tsukuyumi oraz artbook z ilustracjami i szkicami Felixa Mertikata autora gry.
Książka zawiera obszerne fragmenty (około 30 stron), które nie zostały opublikowane w komiksie dołączonym do instrukcji gry Tsukuyumi.

pokaż więcej

Lniane woreczki z logo poszczególnych frakcji do przechowywania komponentów gry.

W woreczki zmieszczą się następujące komponenty frakcji: jednostki, żetony frakcji, kafelek bazy oraz karty.

Instrukcja i planszetka frakcji nie mieszczą się do woreczka.

W przypadku zestawu wszystkich frakcji dodatkowych i podstawowych, zawartość zapakowana w woreczki mieści się do pudełka, ale wymaga to starannego ułożenia.


Tsukuyumi – Full Moon Down, Made by Felix Mertikat under license from King Racoon Games
Copyright (c) for the Polish edition by Dimundi sp. z o.o., 2020, Wydawnictwo WhatTheFrog