fbpx

Album muzyczny „Echo Światów”

18 814 zł
z potrzebnych 8 000 zł (235%)

Zbiórka zakończona!

Zbiórka została zakończona, dziękujemy wszystkim wspierającym

Echo Światów

Echo Światów - Zestaw B mollEcho Światów to zestaw złożony z płyty CD i artbooka. Zawiera inspirujące rysunki oraz muzykę, którą wykorzystać można na wiele sposobów. Głównym celem płyty i jej pierwotnym przeznaczeniem są oczywiście rozgrywki planszówkowe i RPG. Utwory nacechowane są różnymi emocjami i z łatwością znaleźć można odpowiedni kawałek do aktualnie prowadzonej gry.

Tu nie kończy się jednak zastosowanie płyty. Muzyka jest uniwersalnym nośnikiem i to my, osoby słuchające, decydujemy w jaki sposób użyjemy tego narzędzia. Przy tych nastrojowych dźwiękach możemy czytać ulubioną serię książek w zimowe wieczory, medytować przy zgaszonym świetle czy poszukiwać nowych inspiracji.

Echo Światów jest więc projektem nietypowym. Nie zawiera klasycznych popowych piosenek, a ma stanowić swoisty wytrych do podświadomości i ubarwić każdą wykonywaną czynność. Każdą grę. Wczuć się bardziej i wejść głębiej w świat wyobraźni.

Dostawę płyt przewidujemy na listopad 2020 roku.

Artbook – Inspiracje

Inspiracją dla muzyki były rysunki – tak jak inspiracją dla snów jest rzeczywistość. Takich grafik i ilustracji mamy ponad 100! Część z nich znajdzie się w książce Echo Światów – Inspiracje.

Album Echo Światów – Inspiracje to przede wszystkim książka/artbook będący nierozłączną częścią zestawu. Zawierać będzie przepiękne ilustracje stworzone przez Katarzynę Malinowską oraz Pawła Górala. Skomponowane przez Niko utwory były wprost dedykowane konkretnym ilustracjom.

Wewnątrz książki znajdziecie szereg historii inspirowanych muzyką i grafikami, specjalnie przygotowane artykuły i teksty pisane przez naszych artystów. Co więcej, chcemy, by Echo Światów – Inspiracje powstały z Waszym bezpośrednim udziałem – dlatego podczas zbiórki dokładnie nas obserwujcie. Będziemy organizować konkursy pisarskie na opowiadania. Wybrane trafią do książki wraz z imieniem/pseudonimem autora.

W artbooku znajdzie się również lista wszystkich wspierających, którzy w formularzu zamówienia wyrażą na to zgodę.

 

książka Echo Światów - Inspiracje

Książka w formacie 200 x 200 mm na starcie zawierać będzie 40 strony inspirujących materiałów. Zwiększenie ilości stron i zawartych w nich treści będzie jednym z celów tej kampanii. Nie ukrywamy – liczymy, że na koniec zbiórki uda się ufundować grube tomisko!

Przykładowe strony z książki (w trakcie prac):

Autorzy artykułów

Wojtek Rzadek napisze na temat graniu muzyką na sesjach RPG.

Wojtek to Rocznik 80’. Krakus. Mistrz Gry, Game Designer, Product Manager, Trener. Z wykształcenia tłumacz i pedagog, magister filologii romańskiej UJ.

Od 24 lat zajmuje się wszelkiego typu rozrywką interaktywną:, grami RPG, grami planszowymi, LARP’ami, grami terenowymi i symulacyjnymi, Od 20 lat aktywny i czynny MG, zawsze sam tworzy scenariusze do gier fabularnych i LARP’ów w różnorodnych konwencjach i systemach. Jest autorem czterech gier planszowych obecnych na rynku gier : „Rice Wars”, „Abetto”, „Astro Jam” oraz „W pustyni i w puszczy”. Poprowadził na konwentach ponad 300 punktów programu: prelekcji, warsztatów i konkursów (głównie o RPG). Jest członkiem grupy kreatywnej Lans Macabre. Od 2011 roku organizator konkursu Puchar Mistrza Mistrzów. Jest laureatem większości nagród i konkursów związanych z grami fabularnymi.


Maciej Jesionowski opowie o wykorzystaniu grafik i ilustracji przez Mistrza Gry.

Maciej to absolwent psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS. Zainspirowany Jane McGonigal i Sir Kenem Robinsonem zmienił swoją drogę życia z psychologa, na „psychologa od gier”. Realizuje pasje, pracując w firmie REBEL.pl – wydawnictwie, hurtowni i sklepie z grami planszowymi – na stanowisku zastępcy kierownika działu Marketing i PR.

Jest koordynatorem największej polskiej imprezy planszówkowej „Festiwal GRAMY” i koordynuje polskie wydanie najpopularniejszej gry fabularnej na świecie – Dungeons & Dragons.

Prowadzi też szkolenia związane z wykorzystywaniem gier (planszowych, fabularnych i impro) w edukacji i rozwoju osobistym a także warsztaty projektowania gier planszowych (m.in. Laboratorium Gier).


Artur Kurasiński zdradzi Wam jak najlepiej używać map na Waszych sesjach.

Przedsiębiorca, mówca publiczny oraz autor gier i komiksów. Cyfrowy narrator, kurator i kreator. Od ponad dwóch dekad obserwuje i tłumaczy wpływ technologii na nasze życie. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów kurasinski.com. Prelegent i uczestnik najważniejszych konferencji technologicznych w Polsce. Współtwórca najstarszego w Polsce cyklu spotkań dla startupów Aula Polska oraz nagród Aulery. Prywatnie ojciec dwóch córek, miłośnik halowej piłki nożnej, komiksów i filmów S-F oraz role-playing games.


Krzysztof Głośnicki  skupi się na przygotowaniu do sesji, organizacji pracy i materiałów.

Z zawodu programista, z zamiłowania wydawca gier planszowych i trener na Laboratoriach Gier i innych warsztatach projektowania na Pomorzu. Autor poradnika Mistrzownie RPG, gier planszowych Elekt oraz ZONA: Sekret Czarnobyla. Wieloletni mistrz gry-narratywista, entuzjasta i projektant larpów. Obecnie, w czasach pandemii mocno zaangażowany w prowadzenie sesji zdalnie przez roll20. Wielbiciel dark fantasy, kosmologii oraz monty pythona. Związany z Gdańskim Stowarzyszeniem Fantastyki „Alkor” oraz gdańską grupą testerską.

Muzyka

Opowiadać o albumie możemy bez końca… nic nie zastąpi jednak tych inspirujących dźwięków! Dlatego o wsparciu zdecyduj sam, słuchając gotowych utworów z naszego albumu Echo Światów.


Nostalgiczne brzmienia w klimacie kraju kwitnącej wiśni. Ten bonusowy utwór dodaliśmy do albumu z okazji zapowiedzi naszej nowej gry Tsukuyumi.

Echo Światów: Ku przeznaczeniu

Utwór znany pod tytułem Lurking darkness, który powstał podczas prac nad grą Elekt. Odsłuchujesz delikatnie poprawionej wersji. Pracujemy nad nową nazwą – czekamy na Wasze sugestie w komentarzach.

Echo Światów: Karawana

Próbka utworu. Wyobraź sobie radosną karawanę, przemierzającą nieznane lądy w poszukiwaniu cennych towarów. Droga do celu może być śmiertelną pułapką albo niesamowitą przygodą. Co czeka kupców?

Echo Światów: Hipnoza

Próbka utworu. Nie wiem już czy to sen czy jawa? Gdzie jestem? Rzeczywistość miesza mi się w głowie…

Echo Światów: Wiedźmy

Piękne i okrutne, delikatne i niebezpieczne. Zastanawiam się, czy chcę je spotkać?

Echo Światów: Żałobny Dzwon

Próbka utworu. Cesarz umiera, jego serce staje. Bicie dzwonów obwieszcza nowy świt. Z nowym Panem.

Echo Światów: Strażnica

Poprawiona wersja utworu znanego pod tytułem Shadow Valley, który powstał podczas prac nad grą Elekt.

Echo Światów: Pustkowie

Fragment Gdzie jest świat, który pamiętam .. wszędzie widzę wspomnienia .. tęsknię ..

Echo Światów: Brama do Bezmiaru
Mistyczne istoty patrzą na mnie z ukrycia. Ale przecież musiałem tu przyjść. To jedyna droga…

Fragment Ten utwór został dołączony do playlisty po odblokowaniu pierwszego celu kreatywnego.

Fragment Ten utwór został dołączony do playlisty po odblokowaniu drugiego celu kreatywnego.

Ten utwór został dołączony do playlisty po odblokowaniu trzeciego celu kreatywnego.

Fragment Ten utwór został dołączony do playlisty po odblokowaniu czwartego celu kreatywnego.


Ten utwór został dołączony do playlisty po odblokowaniu piątego celu kreatywnego.

 

Dla posiadaczy Elekta

Nie byłoby Echa Światów bez Elekta. Dla fanów gry przygotowaliśmy więc ciekawe nagrody.
W zestawie c-moll, Wam dedykowanym, znajdziecie:

 • dodatek Minstrel – klimatyczne karty, które powstałe z muzycznej inspiracji.

dodatek Elekt: Minstrel

Minstrel: karty odblokowane

Minstrel: karty odblokowane

Minstrel: karty odblokowane

Minstrel: karty odblokowane
1Karta Harfa wymaga dodatku Minstrel oraz Artefakty, który jest oferowany osobno. Ilustracja w wersji roboczej, autor Paweł Góral.

Dodatek Minstrel, to już 21 kart (w tym 5 ekskluzywnych) z nowymi ilustracjami stworzonymi przez Katarzynę Malinowską oraz Pawła Górala. Tytułowy Minstrel jest jednostką podstawową, która ma zdolność przydzielenia do dowolnej strefy zależnych sobie Nut, czyli nowych typów jednostek. Dzięki Waszemu wsparciu zawartość dodatku może ulec rozszerzeniu. Po zebraniu odpowiedniej ilości nutek (patrz cel kreatywny), odblokowujemy kolejne karty, w tym ekskluzywne.

 • dodatek Tsukuyumi – dodatek promocyjny składający się z 6 kart (3x Misja, 3xWpływ) ilustrowany grafikami Felixa Mertikata z gry Tsukuyumi. Dodatek dostępny tylko na tej zbiórce oraz w przedsprzedaży gry Tsukuyumi i  dodatku do gry Elekt Artefakty oraz Intrygi, których zapowiedzi pojawią się wkrótce.  Ilość zestawów ograniczona!

dodatek Elekt: Tsukuyumi
Każda z kart dodatku Tsukuyumi ilustruję jedną z frakcji dostępną w wersji podstawowej gry Tsukuyumi Full Moon Down. Wygląd kart i zdolności kart mogą ulec zmianie.  Karty zapakowane w celofanowy woreczek.

 

Autorzy muzyki i ilustracji

Nikola TodoroskiNikola Todoroski, autor utworów

Jego przygoda z muzyką zaczęła się w dzieciństwie od nauki gry na gitarze w szkole muzycznej, jednakże po pewnym czasie odkrył, że muzyka to nie tylko instrumenty akustyczne i jako nastolatek zainteresował się tworzeniem muzyki elektronicznej. Podczas częstych podróży na Bałkany i kilku wizyt na bliskim wschodzie zafascynował się tamtejszą muzyką, jej mistycyzmem i archaicznymi instrumentami, co często przejawia się w jego twórczości, jednakże nie zamyka się w żadnym konkretnym gatunku i łączy ze sobą rozmaite brzmienia – od instrumentów akustycznych, przez dźwięki otoczenia po syntezatory. Jest również wielkim miłośnikiem archeologii i starożytnej historii, dużym źródłem inspiracji są dla niego książki i filmy. Niko ukończył gdańską szkołę realizacji dźwięku Nuwave i nie tylko sam komponuje i produkuje swoją muzykę, ale również, realizuje nagrania, produkcje muzyczną i udźwiękowienie dla innych artystów, oraz firm. Szczególnie dużą przyjemność sprawia mu tworzenie muzyki do obrazów i innych form sztuk wizualnych.

 

Katarzyna MalinowskaKatarzyna Malinowska​, ilustratorka

Energiczna, zawsze uśmiechnięta. Od dzieciństwa, przez studia architektoniczne na Politechnice Gdańskiej, aż do teraz zawsze związana z rysunkiem i grafiką. Doświadczenie zdobywała przy pracach nad grami komputerowymi dla Byte Barrel, gdzie odkryła, że tworzenie ilustracji do gier sprawia jej najwięcej frajdy. Nie boi się wyzwań, szata do gry komputerowej w 48 godzin? – nie ma problemu, a nie jeden Game Jam już to udowodnił! Od kilku lat prowadzi zajęcia z rysunku. Nie gardzi dobrą książką,.a każdą złotówkę jest wstanie wydać na podróże – najlepiej długie i dalekie ;)​

 

Paweł GóralPaweł Góral​, ilustrator
Wciąż praktykujący architekt po Politechnice Śląskiej, który stwierdził że szkicowanie budynków to zbyt mała swoboda artystyczna. Miłośnik koszenia trawy, żeglarstwa, pływania i filmów sci-fi.

 

 

 

 

Patroni

 

 

Dlaczego finansowanie społecznościowe?

Jak być może wiecie, na swoim koncie mamy już jedną kampanię. Pokazała nam ona, jak niezwykle dużą ilość pomysłów, uwag i kreatywnej energii dostarczają wspierający. Relacja ze wspierającymi to jedna z najcenniejszych rzeczy, jakie daje finansowanie społecznościowe.

Projekt naszego albumu jest bardzo niecodzienny – właściwie jest to pierwszy muzyczny projekt w Polsce adresowany do graczy. Oznacza to dla nas ogromne ryzyko, gdybyśmy chcieli wydać go w „tradycyjny sposób”. Ta kampania pozwala nam otrzymać od Was jasny sygnał, że jesteście zainteresowani albumem i jego rozwojem. Pozwala też zebrać fundusze niezbędne do sfinansowania brakujących utworów, a także rozszerzyć go o kolejne. Gdy jako wspierający dokładasz się do wydania albumu dajesz nam również coś, czego nie da się wycenić – motywację do pracy.

I dlaczego robicie to na własnej stronie? Zwariowaliście?

Prawdopodobnie. Po wielu analizach uznaliśmy jednak, że ten sposób daje nam swobodę i kontrolę, której potrzebowaliśmy, aby ziścić naszą wizję zbiórki. Co jeszcze ważniejsze, pozwala nam pozostać z Wami w bezpośrednim kontakcie. Liczymy na to, że zaufanie, którym nas obdarzyliście podczas naszej dotychczasowej działalności skłoni Was do zaufania nam i tym razem. A dla nowych wspierających – witajcie w naszym gronie! Obiecujemy Was nie zawieść! 

 

O nas

What The FrogWhat The Frog to gdańskie wydawnictwo gier planszowych – inicjatywa ludzi, którzy czerpią radość z pracy twórczej. Wydając w 2019 roku grę karcianą Elekt zainicjowaliśmy przedsięwzięcie, którego celem jest wydawanie nowoczesnych, pięknych i zapadających w pamięć gier i innych mediów.

 

 

Startooy. to agencja crowdfundingu powstała w 2017 roku. Realizacja tego projektu to poniekąd ich wina. Odpowiedzialni za media, oprawę wizualną, szalony pomysł startu na własnej platformie i podtrzymywanie ekipy na duchu w nerwowych sytuacjach.

 

 

Mini gra


Zagraj w mini grę stworzoną specjalnie dla tej zbiórki!

 

Regulamin

Regulamin zbiórki

Cele kreatywne

Nutki pochowały się w naszych nagrodach. Pomóżcie nam je pozbierać. Co pewną liczbę nutek, które uzbieracie jako wspierający, do albumu dodany zostanie nowy utwór a do roszerzenia Minstrel dodatkowe karty.

Najbliższy cel:

UFUNDOWANO!

1 081
z potrzebnych 1 050 (103%)

Kliknij na przycisk, aby zobaczyć wszystkie cele kreatywne (zarówno odblokowane i zaplanowane)

Pokaż wszystkie

Cele finansowe

Zebrane środki pieniężne odblokowują kolejne cele finansowe, które ubogacają nasze nagrody.

Najbliższy cel:

18 814 zł
z potrzebnych 19 500 (96%)

Kliknij na przycisk, aby zobaczyć wszystkie cele finansowe (zarówno odblokowane i zaplanowane)

Pokaż wszystkie

Lista celów finansowych

UFUNDOWANO!

UFUNDOWANO!

UFUNDOWANO!

UFUNDOWANO!

UFUNDOWANO!

UFUNDOWANO!

UFUNDOWANO!

Lista celów kreatywnych

UFUNDOWANO!

UFUNDOWANO!

UFUNDOWANO!

UFUNDOWANO!

UFUNDOWANO!

UFUNDOWANO!

Wypełniacz

1 wspierający

Nutka od Whata

1 x 1 zł

21 wspierających

C-dur

Zostajesz mecenasem sztuki i pomagasz nam ogarnąć te złośliwe nutki 🙂 Zbierzmy ich jak najwięcej, aby odblokowywać kolejne utwory. Wybierając jeden raz tę nagrodę zwiększamy licznik nutek o 1! A wcale nie musisz brać jednej…

1 x 3 zł
Echo Światów - Zestaw B moll

wymaga dostawy

26 wspierających

Zestaw b-moll

 • Odblokowane na zbiórce cele kampanii (za wyjątkiem kart do gry Elekt).
 • Album muzyczny Echo Światów na płycie CD.
 • Dostęp do albumu Echo Światów w formie plików MP3.
 • Książkę Echo Światów – Inspiracje.
 • Wpis do książki Echo Światów – Inspiracje z imiennymi podziękowaniami.
 • Wspierasz projekt 2 nutkami, stając się mecenasem kolejnego utworu!

 

2 x 41 zł
Echo Światów - Zestaw A moll

15 wspierających

Zestaw a-moll

 • Dostęp do albumu Echo Światów w formie plików MP3.
 • Wpis do książki Echo Światów – Inspiracje z imiennymi podziękowaniami.
 • Wspierasz projekt 3 nutkami, dzięki którym komponujemy kolejne utwory.
3 x 20 zł
Echo Światów - Zestaw C moll

wymaga dostawy

168 wspierających

Zestaw c-moll

 • Odblokowane na zbiórce cele kampanii.
 • Album muzyczny Echo Światów na płycie CD.
 • Dostęp do albumu Echo Światów w formie plików MP3.
 • Książkę Echo Światów – Inspiracje.
 • Wpis do książki Echo Światów – Inspiracje z imiennymi podziękowaniami.
 • Wspierasz projekt 2 nutkami, stając się mecenasem kolejnego utworu!
 • Nowy dodatek Minstrel do gry Elekt (16 kart) wraz z zawartością ekskluzywną (5 kart).
 • Karty promocyjne do gry Elekt wśród nich dodatek Tsukuyumi (6 kart).
2 x 46 zł

wymaga dostawy

pozostało: 0

116 wspierających

Ta nagroda jest już niaktywna.

Dodatek Intrygi

 • nowy dodatek do gry Elekt
 • scenariusze rozgrywek
 • nowa mechanika poświęcania zasobów
 • Rozdarcie w Pomroku – Wpływ, którego nie da się zapomnieć
 • po dokładniejszy opis kliknij tutaj
1 x 29 zł

wymaga dostawy

137 wspierających

Dodatek Artefakty

 • nowy dodatek do gry Elekt
 • około 30 kart w tym 14 Artefaktów
 • nowa mechanika używania przedmiotów
 • nowa Jednostka podstawowa Artemistrz
 • po dokładniejszy opis kliknij tutaj
1 x 40 zł
Echo Światów - Zestaw Pocztowki

wymaga dostawy

8 wspierających

Ta nagroda jest już niaktywna.

Zestaw d-moll

 • 17 pocztówek z klimatycznymi ilustracjami Katarzyny Malinowskiej.
 • Wpis do książki Echo Światów – Inspiracje z imiennymi podziękowaniami.
 • Wspierasz kompozytora 5 nutkami. Być może tylko tyle brakuje do ukończenia kolejnego utworu?
5 x 29 zł
Echo Światów - Zestaw Memo

wymaga dostawy

11 wspierających

Zestaw e-moll

 • Nietypowa gra Memo zawierająca 36 kafelków które tworzą ilustracje w parach.
 • Wpis do książki Echo Światów – Inspiracje z imiennymi podziękowaniami.
 • Fundujesz 5 nutek, które wpisujemy na pięciolinię nowego utworu!
5 x 24 zł

wymaga dostawy

pozostało: 0

3 wspierających

Ta nagroda jest już niaktywna.

Zestaw f-moll

 • 3 plakaty w formacie 680×480 mm.
 • Tekturowa tuba do bezpiecznego transportu.
 • Wpis do książki Echo Światów – Inspiracje z imiennymi podziękowaniami.
 • 5 nutek do realizacji celu kreatywnego.

 

5 x 29 zł

wymaga dostawy

pozostało: 0

6 wspierających

Ta nagroda jest już niaktywna.

Zestaw g-moll

 • 4 plakaty w formacie 680×480 mm, w tym unikatowy Nadchodzą Nekrozyci.
 • Tekturowa tuba do bezpiecznego transportu.
 • Wpis do książki Echo Światów – Inspiracje z imiennymi podziękowaniami.
 • 5 nutek do realizacji celu kreatywnego.

 

5 x 29 zł

wymaga dostawy

pozostało: 0

1 wspierający

Ta nagroda jest już niaktywna.

Zestaw c-moll x 3

 •  3 x zestaw c-moll.
1 x 120 zł

pozostało: 0

1 wspierający

Ta nagroda jest już niaktywna.

Zestaw h-moll

 • Twoja postać na karcie do gry Elekt.
 • Wpis do książki Echo Światów – Inspiracje z imiennymi podziękowaniami.
 • 5 nutek do realizacji celu kreatywnego.
5 x 600 zł

Postęp wysyłki

13 lutego 2021

Paczki z albumem Echo Światów i nowymi dodatkami do Elekta pakujemy nawet w weekend. Obecny stan wysyłki to ponad 60%. Najpóźniej do wtorku wszystkie przesyłki powinny już zostać nadane. Niech pochwalą się ci, do których wpadły już zestawy!

Komentarze: 1
Czytaj więcej

Wysyłka albumu i dodatków

11 lutego 2021

Wysyłka do wspierających zbiórkę „Echo Światów” oraz do uczestników przedsprzedaży oficjalnie rozpoczęta. Ci z Was, którzy zamówili same albumy, powinni już je otrzymać, teraz przyszła kolej na osoby, które zamówiły również dodatki do Elekta. Wysłanie paczek zajmie nam trochę czasu, ale mamy nadzieję uporać się z tym najszybciej jak tylko się da. Jeżeli ktoś zmienił […]

Komentarze: 0
Czytaj więcej

Postęp prac nad albumem #5

21 stycznia 2021

Drodzy wspierający! W ostatnim czasie przekazaliśmy Wam informację o opóźnieniu wysyłki spowodowanym koniecznością zareklamowania części nakładu w drukarni. Mamy dobrą wiadomość – nasza reklamacja została już uwzględniona. W tej chwili oczekujemy na dodruk uszkodzonych kart – zajmie on maksymalnie 2 tygodnie. Jest to dla nas bardzo trudna sytuacja, ponieważ chcielibyśmy jak najszybciej dostarczyć Wam zamówione […]

Komentarze: 0
Czytaj więcej

Postęp prac nad albumem #4

12 stycznia 2021

Drodzy wspierający! Mamy dla Was dwie ważne informacje związane z wydaniem albumu. 1. Wysyłka Jak informowaliśmy na naszych mediach społecznościowych, podczas składania zestawów do wysyłki natrafiliśmy na karty, które nie spełniały naszych wymagań co do jakości lub były uszkodzone. W ubiegłym tygodniu złożyliśmy reklamację w drukarni i jesteśmy w trakcie negocjacji, które mają celu rozwiązanie […]

Komentarze: 0
Czytaj więcej

Odbiór osobisty – zgłoszenia

22 grudnia 2020

Uwaga – wiadomość dla wszystkich, którzy wybrali odbiór osobisty na zbiórce Echo Światów. Bardzo prosimy o przesłanie do nas nazwy lokalu partnerskiego, w którym chcecie odebrać zamówienie. na adres: biuro@whatthefrog.pl. Dostępne lokalizacje to: Ludiversum – planszówkowa kawiarnia (KATOWICE) Next LVL (GDAŃSK) Igranie w Lochu (GDYNIA) GOSU – gry planszowe (POZNAŃ) Jednym z lokali partnerskich naszej […]

Komentarze: 0
Czytaj więcej

Postęp prac nad albumem #3

7 grudnia 2020

Drodzy wspierający! Mamy dla was ważną wiadomość odnośnie albumu Echo Światów oraz nowych dodatków do Elekta. Trwa właśnie tłoczenie płyt, druk kart i pudełek oraz innych materiałów. Mieliśmy nadzieję, że będziemy w stanie wysłać Wam zamówione nagrody pod choinkę. Wiemy jednak już, że wszystkie komponenty będziemy mieli dopiero 20 grudnia. Przyczyną tej sytuacji jest fakt, […]

Komentarze: 1
Czytaj więcej

Lista wspierających – sprawdź czy na niej jesteś!

2 listopada 2020

Publikujemy listę wszystkich fundatorów albumu Echo Światów, która znajdzie się w naszym artbooku. Sprawdź, czy nazwa wspierającego, którą podałeś przy udzielaniu wsparcia, znajduje się na tej liście!

Komentarze: 3
Czytaj więcej

Postęp prac nad albumem #2

22 października 2020

Cześć! Zbliża się koniec października, a wszystkie żaby pracują wytrwale, aby album był jak najpiękniejszy i dotarł do Was na czas. W tej chwili trwa korekta językowa tekstów z artbooka, która powinna zakończyć się do 3 listopada. Potem czeka nas jeszcze korekta składowa i oddanie do druku. Trwa skład kart do dodatków do Elekta. Przygotowywanie […]

Komentarze: 1
Czytaj więcej

Postęp prac nad albumem #1

18 września 2020

Cześć! Możemy oficjalnie ogłosić zakończenie prac nad muzyką, która znajdzie się na płycie. Nikola Todoroski stworzył dla nas wszystkich bardzo klimatyczny, ambientowy album, który świetnie wpisuje się tematykę Elekta jak również innych nastrojowych gier planszowych i fabularnych. Utwory, które otrzymacie od nas na płycie będą możliwe do zgrania na komputer, abyście mogli je wziąć wszędzie […]

Komentarze: 0
Czytaj więcej

Nowa muzyka i końcówka Late Pledge

26 sierpnia 2020

Cześć! Praca nad wydaniem Echa Światów posuwają się zgodnie z harmonogramem. Właśnie wrzuciliśmy próbki dwóch kolejnych utworów, które możecie odsłuchać poniżej – są to ścieżki zatytułowane Pałac oraz Huta. W przygotowaniu są utwory Żelazny Rydwan oraz Biblioteka Ksiąg Zakazanych. Niko komponuje jak szalony, nie kontrolujemy go już. Spływają do nas artykuły dla mistrzów gry, które […]

Komentarze: 0
Czytaj więcej

Podsumowanie

1 sierpnia 2020

Dziękujemy wszystkim wspierającym! Ostatnie dni były bardzo gorące dla kampanii, cieszymy się ze wszystkich odblokowanych celów i od razu przystępujemy do pracy. Będziemy publikować informacje o postępach w formie aktualizacji. Dzięki Wam artbook rozrósł się i jego zawartość stała się ciekawsza: o artykuły, handouty, ale także o mini-opowiadania, które napisaliście Wy biorąc udział w konkursach. […]

Komentarze: 0
Czytaj więcej

Ostatnie 12 godzin!

31 lipca 2020

Cześć! Jesteście niesamowici – w ostatnich godzinach, które dzielą nas od zakończenia zbiórki pękają kolejne cele tak, że ledwo nadążamy je publikować.  W tej chwili do odblokowania są handouty na sesje RPG w wersji wyciętej, gotowej do wręczenia graczom oraz oczekiwany tryb solo do gry Elekt. Prace nad trybem dla pojedynczego gracza trwają już od […]

Komentarze: 0
Czytaj więcej

Intrygi na Cesarskim Dworze i cel społecznościowy

28 lipca 2020

Cześć! Przed nami gorący finisz kampanii. Do tej pory odblokowaliście 3 cele finansowe i 3 kreatywne. Dosłownie za chwilę przełamiecie następną barierę i wszyscy wspierający album Echo Światów otrzymają kolejne handouty na sesje RPG  zaś gracze Elekta – specjalne kompendium o grze. Co znajdzie się w kompendium? podsumowanie zasad wszystkich dodatków (w tym również tych […]

Komentarze: 2
Czytaj więcej

Nowe cele

21 lipca 2020

Cześć! Tym razem chcieliśmy przybliżyć Wam wygląd artbooka, który stanowi część zestawu Echo Światów. Poniżej widzicie wybrane strony z tekstami, które zwyciężyły w konkursach literackich organizowanych z naszymi partnerami oraz jedna stronę niezwiązaną z konkursem. Strony są jeszcze w trakcie prac, więc ich wygląd może się nieznacznie zmienić, a tekstu przejdą jeszcze korektę. Dla tych, […]

Komentarze: 2
Czytaj więcej

Album ufundowany! Co dalej?

13 lipca 2020

To nasz wspólny sukces. Serca podskakują nam z radości na myśl, że dzięki Waszemu wsparciu Echo Światów zabrzmi w wielu domach a Minstrel zagra swoje mroczne melodie. Nawet What chodzi mniej naburmuszony niż zwykle. A my nie chcemy zwalniać. Do końca zbiórki pozostało nam jeszcze 17 dni, przez które możemy razem odblokować kolejne utwory muzyczne […]

Komentarze: 2
Czytaj więcej

Pierwszy cel kreatywny odblokowany

12 lipca 2020

Cześć! Zanim przejdziemy do nowości na zbiórce, chcieliśmy Wam przypomnieć o wciąż trwającej grze w zbieranie nutek, którą znajdziecie pod tym adresem. Każdy Wasz wynik nabija punkty, a za każde 1500 punktów do zbiórki przybywa kolejna nutka, odblokowująca cele kreatywne. Do tej pory zebraliście już 54308 punktów co daje po przeliczeniu 36 nutek. Równolegle trwa […]

Komentarze: 0
Czytaj więcej

Ufundowanie celu społecznościowego i konkurs literacki

4 lipca 2020

Dzięki Waszej aktywności osiągnięty został pierwszy cel społecznościowy. Przed upływem early bird udostępniliście posta na naszej stronie dokładnie 52 razy. Dlatego właśnie tyle nutek dorzucił do zbiórki What. Może ma niezadowoloną minkę, ale on już taki jest – w głębi serca cieszy się, że go doceniacie. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie literackim, z […]

Komentarze: 0
Czytaj więcej

24h za nami, konkursy i cel społecznościowy

1 lipca 2020

Z ogromną ekscytacją obserwujemy rosnące paski wsparcia. Z chwilą pisania tej wiadomości mamy już 33% celu finansowego oraz 171 nutek. To dzięki Wam ten licznik się kręci i czekamy już chwili, kiedy zaczną się odblokowywać cele dodatkowe. Zaryzykowaliśmy tworząc nietypowy projekt, a Wy nam zaufaliście i bardzo nas to cieszy. Jeśli obecna tendencja się utrzyma, […]

Komentarze: 0
Czytaj więcej

Zbiórka wystartowała

30 czerwca 2020

Witamy wszystkich serdecznie na naszej platformie fundowania społecznościowego, która powstała specjalnie na potrzeby tej zbiórki. Gorąco pozdrawiamy zarówno osoby nowe, które jeszcze o nas nie słyszały jak i naszych fanów, którzy są z nami od czasu fundowania Elekta. Życzymy wszystkim, aby Echo Światów rozbrzmiało po wielokroć w Waszych sercach. Posłuchajcie sampli utworów i powiedzcie nam, […]

Komentarze: 0
Czytaj więcej

Powiedz nam co myślisz!

 • Falszerz Tytulow 29 lipca 2020  15:04

  Hej,
  Padł cel kreatywny.
  A huta nie została dodana!
  Jak to :)?

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • Marcin 27 lipca 2020  12:18

  Cześć! Chwilowo skończyły się cele do odblokowanie. Co nie oznacza, że ich nie będzie. Trochę przedłużyła się wycena, którą zleciliśmy, a chcieliśmy wrzucić jeszcze coś fajnego. Co by nie było do jutra pojawią się nowe cele.

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • Bartłomiej Zontek 27 lipca 2020  11:16

  Witam kiedy rusza przedsprzedaż intryg?

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • Falszerz Tytulow 26 lipca 2020  22:20

  Czy karty do przyszłych dodatków Artefakty, Ministrel,Intrygi będą mieściły się zakoszulkowane z powrotem w paczuszkach?

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

  • Marcin 27 lipca 2020  10:14

   Jeżeli będziemy robili nowe wykrojniki do małych pudełek dodatków, to poszerzymy je o ten 1 mm, aby karty weszły razem z koszulkami 🙂

   Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • Raffik_San 26 lipca 2020  18:48

  Czy mogę dodać nową nagrodę do poprzedniego zamówienia? W przeciwnym razie system nie naliczy ponownie opłaty za wysyłkę? Czy poprostu przelać kwotę pomniejszoną o doliczony koszt?

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

  • Silatrommi 26 lipca 2020  21:24

   Jest specjalna opcja przy zamawianiu kolejnych elementów „połącz z istniejącym zamówieniem” i wtedy nie nalicza się dodatkowa wysyłka 🙂

   Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • Falszerz Tytulow 26 lipca 2020  00:08

  Czy jeżeli połączę intrygi z resztą zamówień, to wszystko dostanę na przełomie przyszłego roku?

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

  • Marcin 26 lipca 2020  10:41

   Echo Światów, Minstrel, Artefakty i Intrygi zostaną wysłane razem. Mamy nadzieję, że będzie to w listopadzie tego roku.

   Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • Falszerz Tytulow 24 lipca 2020  12:11

  Czy pojawią się zaraz kolejne cele próg 11.000 zaraz pęknie i trochę więcej celów nutkowych?
  Jeszcze jakieś cele społecznościowe na koniec?

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • Wojciech Szpara 23 lipca 2020  13:28

  Właśnie zauważyłem nowy dodatek do Elekta – Intrygi? Czy planujecie właczyć go do kampanii tak jak stało się to z Artefaktami?

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • Raffik_San 20 lipca 2020  13:22

  Istniałaby może szansa na zaopatrzenie się w tej kampanii w zestaw kart Gremliny? Jakby jeszcze były w pakiecie z kartami Cesarski Pupil + Iskierka stanowiłoby komplet, którego mi na tą chwilę brakuje w moim Elekcie. Rozumiem, iż te ostatnie były ekskluzywne w innej kampanii, ale to poniekąd także kolejna zbiórka CF.

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

  • Silatrommi 20 lipca 2020  13:53

   Podpinam się pod pytanie o Pupila/Iskierkę. Można by z tego zrobić dodatkowy zestaw „wspierający”. Prrrroszę, zaplanujcie dodruk i spełnijcie marzenia „spóźnionych” fanów Elekta. Cesarz będzie zadowolony!

   Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

  • Marcin 20 lipca 2020  13:57

   Niestety nie ma takiej możliwości. Karty były wartością ekskluzywną w poprzedniej kampanii.

   Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • Wojciech Szpara 15 lipca 2020  14:43

  Tak w formie offtopu. Grafiki nutek sie mi nakos nie podobaja :p Moze Katarzyna moze zmienic koncept? 🙂 Z uwagi, ze jest to swiat Ebionitow moze w charakterze nutek wystąpią nieszcześliwcy, ktorym nie udało się ukryć przed upiorami ^^. Nic bardziej nie uspokaja jak widok zwłok rzucanych na oorzarcie upiorom xD

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

  • Krzysztof 19 lipca 2020  09:46

   Widok zwłok rzucanych na pożarcie upiorom jest zawsze miły naszym sercom. Grafiki Nutek zostały wykonane przez Pawła Górala, który dołączył do naszego zespołu w trakcie prac nad Artefaktami. Mamy nadzieję, że przypadną Ci do gustu, gdy zobaczysz je na żywo 🙂 A za chwilę odblokuje się kolejna Nuta, dość straszna.

   Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • Falszerz Tytulow 13 lipca 2020  23:58

  Czy po odblokowaniu 2 pozostałych celów finansowych i jednego kreatywnego będą się pojawiały nowe cele?

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

  • Krzysztof 14 lipca 2020  00:06

   Oczywiście, będziemy rozwijać Echo Światów ile tylko się da. Mamy zaplanowanych jeszcze wiele celów.

   Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • Lukers 3 lipca 2020  20:18

  Jaka była cena na początku za C Mollnbo zaspałem

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • Casiliasplp 3 lipca 2020  01:48

  Powodzenia !

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • Wojciech Szpara 12 lipca 2020  15:04

  No i właśnie dzieje się to czego sie obawiałem; Kolejny dodatek i nie moglem ske oprzeć 😅. Teraz to porządne pudło z grafikami to już must have.

  Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

 • 1 2 3

Odpowiedz na komentarz

Swoje łapki dołożyli:

What

159

Piotr Gapiński

37

Piotr_igranie

24

Michał Trybus

23

Jakub Haude

19

Silatrommi

19

Pawulon

19

Przemysław Hładki

14

WILK

13

anonimowe wsparcie

12

Wiktor Kozak

12

Bartek

11

Krzysztof Jahn

10

NieWiemKto

9

mazur84

9

MarkiZzOo

9

Medwith

9

vielet

9

Szwarek

9

anonimowe wsparcie

8

Kasia i Tomek Cioch

8

anonimowe wsparcie

8

Dorota

7

Hardi

7

Uriel

7

anonimowe wsparcie

7

Ewelina Łodyńska

6

Dżejkob

6

Teuton

6

Gekorex

6

Przygody Młodego Mistrza Gry

5

Roni

5

Łukasz Piwowar

5

anonimowe wsparcie

5

Dżimson

5

Paweł Jędraszek

5

Grzegorz Michalik

4

Mateusz Narbuntowicz

4

Shigeru Asher

4

Lucky Luke

4

anonimowe wsparcie

4

anonimowe wsparcie

4

Szafirowy Kot

4

Kondi

4

Mateusz Cudak

4

anonimowe wsparcie

4

Kamilix

4

Jakub Rzymowski

4

Michał "Ruby" Lip

4

Rafał Kopacz

4

pyz

4

Emilcia i Wojciech Pawluk

4

Patryk Sadowski

4

kaszkie13

4

Halmaris

4

tomolem

4

anonimowe wsparcie

4

Nimaded

4

anonimowe wsparcie

4

Patryk Łapiński

4

Emil Zubrzycki

4

SickMind

4

Aneta

4

MatMan

4

Bujawka

4

anonimowe wsparcie

4

anonimowe wsparcie

4

Monika Bałanda i Damian Szondermajer

4

Ania Szymczak

4

Cahir

4

MadMan

4

Grzegorz Bakalczuk

4

Just DarQ

4

Jarosław MIKOŚ

4

Tomek

4

Smerf

4

Sutek

4

czajorek

4

sebol89

4

Konrad B

4

WooL_F

4

Bartłomiej Pokrzywa

4

anonimowe wsparcie

4

siwymortis

4

Brat Vincenty

4

Remik i Dorota

4

Rafał Turowicz

4

Paweł Miłoszewski-Grinczelis

4

Sławomir Kuciński

4

anonimowe wsparcie

4

Paweł Usinowicz

4

Lukasz Kopec

4

Proncisław

4

anonimowe wsparcie

4

Stanisław Szydłowski

4

Mateusz Socha

4

Kecag

4

Krzysiek "3comma3" Walczak

4

Anrakyr91

4

Cypion

4

anonimowe wsparcie

4

Mariusz "Tholrin" Firszt

4

nidhog

4

Matavermis

4

Marcin Burstame Stanisławski

4

Burek

4

anonimowe wsparcie

4

Mateusz Horbaczewski

4

KochamCięAsia :)

4

Thorgen

4

ML

4

Olgierd Górecki

4

Angelika

4

Damian Sabat

4

Pstrąguś

4

anonimowe wsparcie

4

Bartosz Borowczyk

4

anonimowe wsparcie

4

Wasyl

4

anonimowe wsparcie

4

Piotr Andrzejczak

3

KQuest

3

qbo

3

anonimowe wsparcie

3

Szmurny

3

Jakub "cahir" Durkiewicz

3

anonimowe wsparcie

3

Cron

3

Krzysztof Stefański

3

anonimowe wsparcie

3

Sebastian Skokowski

3

Sciurus77

3

anonimowe wsparcie

3

GraFok

3

Allatar

3

anonimowe wsparcie

3

Kaszmir

3

Dalier

3

Tomasz

3

arGo

3

anonimowe wsparcie

3

HMPF

3

Skreng

3

anonimowe wsparcie

3

anonimowe wsparcie

3

Fyei

3

Sinjin

3

Bogumił Jachimowicz

3

Zbigniew Zarzycki

3

Wojciech Nyk

3

pivniczak

3

Damian Waleczek

3

Robert P.

2

Bańka

2

anonimowe wsparcie

2

Greavity

2

Sonne

2

Kuba Piesta

2

anonimowe wsparcie

2

Szandor Roza

2

Kuba Karólak

2

anonimowe wsparcie

2

Board game land

2

anonimowe wsparcie

2

Kamil Sulak-Kozłowski

2

achilles11111

2

Łukasz Hołyński

2

Magie

2

GOSU - gry planszowe (Poznań)

2

Przemysław Zonik

2

achilles11111

2

Stanley

2

anonimowe wsparcie

2

Farnot

2

PrzemoN

2

Bartosz Opioła

2

Robert Czerwiński

2

Iwona Janiszek

2

Adam Sobieniak

2

Marcin Puch

2

Ksiądz Robak

2

anonimowe wsparcie

2

anonimowe wsparcie

2

Pasucci

2

Paweł (AnaMan)

2

anonimowe wsparcie

2

Maciej Chmieliński

2

Patryk Rybakowski

2

Krzysztof Danielak

2

74lineman

2

Marek Fiturski

2

Corvus

2

Marcin Faszcza

2

Piotr Dachtera

2

Ciechom

2

anonimowe wsparcie

2

Katerina Znad Przepaści

2

Agnieszka

2

anonimowe wsparcie

2

anonimowe wsparcie

2

Daniel Czepiel

2

fanigier.net

2

Kasztan

2

Caim

2

robotek

2

Jakub Janiszewski

2

anonimowe wsparcie

2

Marcinus

2

Szymon A

2

SSEBQQ

2

Vyar Sunstrider

2

Irek

2

Piotr Joachimczuk

2

anonimowe wsparcie

2

anonimowe wsparcie

2

Beata

2

Marcin Boroń

2

Kajetan Garbowski

2

Jerko

1

Adrian

1

Zenon Wujtaszek

1

ALEplaszowki.pl

1

anonimowe wsparcie

1

anonimowe wsparcie

1

MarryMontou

1

anonimowe wsparcie

1

Mateusz Wójcik

1

piotr.suski88@gmail.com, bratkruger@gmail.com, marcin@dimundi.com, jan.nostitz@startooy.pro, jaroslaw.banachowicz@xl.wp.pl, halo@michalzuk.pl, dany20gw@wp.pl, daniel.wojtasek@gmail.com, kaczoreq@gmail.com, jskwadrat@hotmail.com, przemyslaw.wegier@gmail.com, typiak10@gmail.com, piotr.igraniewlochu@gmail.com, bielicki.mrc@gmail.com, malgorzatalieder@gmail.com, kowalczyk.again@gmail.com, mazurowski93michal@gmail.com, eletariel@wp.pl, bartekbaleczny@wp.pl, mgalikowski@gmail.com, pawel357@gmail.com, michal-torbiak@wp.pl, hamanu@go2.pl, daroupoeta@gmail.com, wojtek.kruk@vp.pl, dominikgierszewski@gmail.com, alledudulec@gazeta.pl, kurczu@gmail.com, pklaja@o2.pl, pudlo.przemyslaw@gmail.com, oli_37@o2.pl, kornelia.m.rutkowska@gmail.com, dinfean.ms@gmail.com, damian2k00@gmail.com, matthaios67@gmail.com, kowalewski.kd@gmail.com, tomasz.zarzycki@gmail.com, grzesiekjanusz@gmail.com, trela.michal@gmail.com, bartosz.gebura@gmail.com, bartosz.pawlowski@onet.pl, usbe@wp.pl, bartser95@gmail.com, knowacki11a@gmail.com, tomasz.adamczyk.1985@gmail.com, lukasz.cyran@hotmail.com,74lineman achiles97@op.pl,achilles11111 achilles97@op.pl,achilles11111 adam.sobieniak@gmail.com,Adam Sobieniak Adi1998b@gmail.com,Adrian maciag-agnieszka@wp.pl,Agnieszka biuro@aleplanszowki.pl,ALEplaszowki.pl kackleczko@gmail.com,Allatar ana-dragon@o2.pl,Aneta ang1983@wp.pl,Angelika aszymczak.ang@gmail.com,Ania Szymczak krzysiekhecka@wp.pl,Anrakyr91 argosdamarvelous@gmail.com,arGo kubabanka@gmail.com,Bańka bartek.zontek@gmail.com,Bartek inchform@hotmail.com,Bartłomiej Pokrzywa morellogno@wp.pl,Bartosz Borowczyk opiola111@gmail.com,Bartosz Opioła bekot@wp.pl,Beata lewy32812@gmail.com,Board game land bejotanas@gmail.com,Bogumił Jachimowicz bratvincenty@gmail.com,Brat Vincenty bujawkas@gmail.com,Bujawka michal_burek@hotmail.com,Burek soltysikmaciej54@gmail.com,Cahir ilidan-1992@o2.pl,Caim wojtek_c1995@o2.pl,Ciechom ryszard.wojtkowiak0@gmail.com,Corvus modziarzpl@gmail.com,Cron cypion@op.pl,Cypion czajorek@gmail.com,czajorek felczarek@gmail.com,Dalier damiansabat88@gmail.com,Damian Sabat damian.waleczek@wp.pl,Damian Waleczek typhon23@interia.pl,Daniel Czepiel dorotaglosnicka@wp.pl,Dorota littlejacob1631@wp.pl,Dżejkob wojciech.szpara@o2.pl,Dżimson emilz1@wp.pl,Emil Zubrzycki amaimon208@o2.pl,Emilcia i Wojciech Pawluk NINA.INKA@hotmail.com,Ewelina Łodyńska info@fanigier.net,fanigier.net aredlik@wp.pl,Farnot kasia.tudrujek@gmail.com,Fyei kjkswilak@interia.pl,Gekorex poznan@gosu.pl,GOSU - gry planszowe (Poznań) grafok.pl@gmail.com,GraFok tomasz.wasiewicz.93@gmail.com,Greavity wiedzmin1973@gmail.com,Grzegorz Bakalczuk yokes@go2.pl,Grzegorz Michalik drizzt@amu.edu.pl,Halmaris miko0663@wp.pl,Hardi master.chodan@gmail.com,HMPF I.kaczmarek@outlook.com,Irek iwona409@interia.pl,Iwona Janiszek jdurkiewicz@lociechocinek.pl,Jakub "cahir" Durkiewicz jakub.haude@gmail.com,Jakub Haude cub3rius@gmail.com,Jakub Janiszewski jakub.rzymowski@gmail.com,Jakub Rzymowski jaro1301@interia.pl,Jarosław MIKOŚ jakubsen@wp.pl,Jerko norbertju@gmail.com,Just DarQ kajet13@gmail.com,Kajetan Garbowski darthkamil2@gmail.com,Kamil Sulak-Kozłowski poqazol@gmail.com,Kamilix kasiasondej@wp.pl,Kasia i Tomek Cioch kaszkie13@wp.pl,kaszkie13 kaszmir@onet.eu,Kaszmir sadowski.jakub@interia.pl,Kasztan katarzyna.prychacz@op.pl,Katerina Znad Przepaści pawel.brzoskowski@gmail.com,Kecag Gazda93@o2.pl,KochamCięAsia :) kkndkondi@gmail.com,Kondi k_w_b@o2.pl,Konrad B krzysiek0013@gmail.com,KQuest moyzes@wp.pl,Krzysiek "3comma3" Walczak krzys.merlin96+whatthefrog@gmail.com,Krzysztof Danielak krzysjahn@wp.pl,Krzysztof Jahn stefankr@um.krakow.pl,Krzysztof Stefański makoteq@gmail.com,Ksiądz Robak kuba.karolak@gmail.com,Kuba Karólak kubutek28@gmail.com,Kuba Piesta lukersxx@gmail.com,Lucky Luke stripocean@gmail.com,Lukasz Kopec lukasz.holynski@gmail.com,Łukasz Hołyński veritus@o2.pl,Łukasz Piwowar chmielak91@yahoo.pl,Maciej Chmieliński swirekom@interia.pl,MadMan safi92@wp.pl,Magie borionfx@gmail.com,Marcin Boroń burstame@gmail.com,Marcin Burstame Stanisławski marcinf94@gmail.com,Marcin Faszcza martinez02@outlook.com,Marcin Puch mczernek@poczta.onet.pl,Marcinus marekfiturski@tlen.pl,Marek Fiturski mariusz.firszt@gmail.com,Mariusz "Tholrin" Firszt pis.bartek@gmail.com,MarkiZzOo mati.golabek@op.pl,MarryMontou piotr.michal.kaczmarek@gmail.com,Matavermis matcudak@gmail.com,Mateusz Cudak mateusz.horbaczewski@gmail.com,Mateusz Horbaczewski hag666@o2.pl,Mateusz Narbuntowicz m.socha51@wp.pl,Mateusz Socha mateusz.wojcik@o2.pl,Mateusz Wójcik adrian-klient@10g.pl,MatMan marek.zurczak@gmail.com,mazur84 piotrekczajka@tlen.pl,Medwith michal.lip1999@gmail.com,Michał "Ruby" Lip trymisiek@gmail.com,Michał Trybus lebioda.michal.ml@gmail.com,ML monika.balanda@gmail.com,Monika Bałanda i Damian Szondermajer lukasz.pawelak@gmail.com,nidhog elwartpiotr@gmail.com,NieWiemKto nimaded@gmail.com,Nimaded olgierdgorecki@gmail.com,Olgierd Górecki mateusz.pasek200@gmail.com,Pasucci hala-madryt@wp.pl,Patryk Łapiński patryk-515@wp.pl,Patryk Rybakowski patryksadowski97@gmail.com,Patryk Sadowski pawel.m@onet.pl,Paweł (AnaMan) paweljedraszek@o2.pl,Paweł Jędraszek borutg@wp.pl,Paweł Miłoszewski-Grinczelis pawel.usinowicz@gmail.com,Paweł Usinowicz paawyk@tlen.pl,Pawulon piotr.andrzejczak@onet.eu,Piotr Andrzejczak piotr@dachtera.org,Piotr Dachtera piotrekaleksandrow@gmail.com,Piotr Gapiński piotr.joachimczuk@gmail.com,Piotr Joachimczuk piotr@eternalpc.pl,Piotr_igranie marcin.piwek@gmail.com,pivniczak whg@interia.pl,Proncisław nutii@wp.pl,PrzemoN hladki1@wp.pl,Przemysław Hładki przemek684@interia.pl,Przemysław Zonik przygodymlodegomg@gmail.com,Przygody Młodego Mistrza Gry danio57@gmail.com,Pstrąguś fps.pyz@gmail.com,pyz jarlaxe5@gmail.com,qbo 7rafik@gmail.com,Rafał Kopacz raffik.blond@op.pl,Rafał Turowicz remikchrzanowski@gmail.com,Remik i Dorota bobiaczek@gmail.com,Robert Czerwiński r.pretki@gmail.com,Robert P. robotek@o2.pl,robotek apla@post.pl,Roni adamguzik@poczta.onet.pl,Sciurus77 skoczek_25@tlen.pl,Sebastian Skokowski sebastian.ruchlewicz@gmail.com,sebol89 shigeru.asher@gmail.com,Shigeru Asher kfinto@wp.pl,SickMind Sapphire101@interia.pl,Silatrommi puszyszta.mantikora@gmail.com,Sinjin siwymortis@gmail.com,siwymortis skreng88@wp.pl,Skreng slawku@wp.pl,Sławomir Kuciński lesniaralukas@gmail.com,Smerf miramorawska@gmail.com,Sonne ssebqq@op.pl,SSEBQQ stachu.szydlowski@gmail.com,Stanisław Szydłowski loziak@wp.pl,Stanley grzechu.sulek@gmail.com,Sutek szafirowykotek@gmail.com,Szafirowy Kot marcinmtomasik@gmail.com,Szandor Roza szmurny@gmail.com,Szmurny szwarek@gmail.com,Szwarek Szymon.arazny@gmail.com,Szymon A wsienny@interia.pl,Teuton jfolfasinski@gmail.com,Thorgen spiewak.tomasz@tlen.pl,Tomasz tomasz.kub1@wp.pl,Tomek lempek@vp.pl,tomolem andrzej1752@o2.pl,Uriel vielet@gmail.com,vielet alicja.podkalicka@gmail.com,Vyar Sunstrider wasiewicz.bartlomiej@gmail.com,Wasyl biuro@whatthefrog.pl,What vievioor@wp.pl,Wiktor Kozak wilk060@poczta.fm,WILK plny1992@gmail.com,Wojciech Nyk floba@lodz.home.pl,WooL_F zbigniew.krzysztof.zarzycki@gmail.com,Zbigniew Zarzycki kgf@wp.pl,Zenon Wujtaszek
Wypełniacz

Nutka od Whata

wspierający: 1

1 x 1 zł

C-dur

Zostajesz mecenasem sztuki i pomagasz nam ogarnąć te złośliwe nutki :) Zbierzmy ich jak najwięcej, aby odblokowywać kolejne utwory. Wybierając jeden raz tę nagrodę zwiększamy licznik nutek o 1! A wcale nie musisz brać jednej...

wspierający: 21

1 x 3 zł

Echo Światów - Zestaw B moll

Zestaw b-moll

 • Odblokowane cele kampanii, za wyjątkiem kart do dodatku Minstrel.
 • Płytę CD Echo Światów.
 • Echo Światów w formie plików MP3.
 • Książkę Echo Światów - Inspiracje.
 • Imienne podziękowanie w książce.

wymaga dostawy

wspierający: 26

2 x 41 zł

Echo Światów - Zestaw A moll

Zestaw a-moll

 • Echo Światów w formie plików MP3.
 • Podziękowania w książce Echo Światów - Inspiracje.

wspierający: 15

3 x 20 zł

Echo Światów - Zestaw C moll

Zestaw c-moll

 • Wszystkie odblokowane cele kampanii.
 • Płytę CD Echo Światów.
 • Echo Światów w formie plików MP3.
 • Książkę Echo Światów - Inspiracje.
 • Imienne podziękowanie w książce.
 • Dodatek do gry Elekt: Minstrel.
 • Dodatek promocyjny do gry Elekt: Tsukuyumi.

wymaga dostawy

wspierający: 168

2 x 46 zł

Dodatek Intrygi

 • nowy dodatek do gry Elekt
 • scenariusze rozgrywek
 • nowa mechanika poświęcania zasobów
 • Rozdarcie w Pomroku - Wpływ, którego nie da się zapomnień
 • po dokładniejszy opis kliknij tutaj

wymaga dostawy

pozostało: 0

wspierający: 116

1 x 29 zł

Dodatek Artefakty

 • nowy dodatek do gry Elekt
 • około 30 kart w tym 14 Artefaktów
 • nowa mechanika używania przedmiotów
 • nowa Jednostka podstawowa Artemistrz
 • po dokładniejszy opis kliknij tutaj

wymaga dostawy

wspierający: 137

1 x 40 zł

Echo Światów - Zestaw Pocztowki

Zestaw d-moll

 • 17 pocztówek z klimatycznymi ilustracjami.
 • Imienne podziękowania w książce Echo Światów - Inspiracje.

wymaga dostawy

wspierający: 8

5 x 29 zł

Echo Światów - Zestaw Memo

Zestaw e-moll

 • Grę Memo z fantastycznymi ilustracjami.
 • Imienne podziękowania w książce Echo Światów - Inspiracje.

wymaga dostawy

wspierający: 11

5 x 24 zł

Zestaw f-moll

 • 3 plakaty w formacie 680×480 mm.
 • Tekturowa tuba do bezpiecznego transportu.
 • Wpis do książki Echo Światów - Inspiracje z imiennymi podziękowaniami.
 • 5 nutek do realizacji celu kreatywnego.

wymaga dostawy

pozostało: 0

wspierający: 3

5 x 29 zł

Zestaw g-moll

 • 4 plakaty w formacie 680×480 mm, w tym unikatowy Nadchodzą Nekrozyci.
 • Tekturowa tuba do bezpiecznego transportu.
 • Wpis do książki Echo Światów - Inspiracje z imiennymi podziękowaniami.
 • 5 nutek do realizacji celu kreatywnego.

wymaga dostawy

pozostało: 0

wspierający: 6

5 x 29 zł

Zestaw c-moll x 3

 • 3 x zestaw c-moll.

wymaga dostawy

pozostało: 0

wspierający: 1

1 x 120 zł

Zestaw h-moll

 • Twoja postać na karcie do gry Elekt.
 • Wpis do książki Echo Światów - Inspiracje z imiennymi podziękowaniami.
 • 5 nutek do realizacji celu kreatywnego.

pozostało: 0

wspierający: 1

5 x 600 zł